Yeni alınan SSD nasıl kurulur?

Ömer Gazi

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize iyi sosyaller, sorunum şu; bilgisayarı hızlandırmak için SSD aldım ve elime bugün geldi.
Az önce SSD'mi taktım ve BIOS'a girdim ama gözüküyordu ama daha ne yapacağımı bilmiyorum.
Şu an dosya gezginine girdiğimde SSD'im gözükmüyor, ne yapmam lazım?

Bir de son olarak SSD'yi tanıttıktan sonra kendi Windows'umu nasıl oraya kopyalıyıcam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hepinize iyi sosyaller, sorunum şu; bilgisayarı hızlandırmak için SSD aldım ve elime bugün geldi.
Az önce SSD'mi taktım ve BIOS'a girdim ama gözüküyordu ama daha ne yapacağımı bilmiyorum.
Şu an dosya gezginine girdiğimde SSD'im gözükmüyor, ne yapmam lazım?

Bir de son olarak SSD'yi tanıttıktan sonra kendi Windows'umu nasıl oraya kopyalıyıcam?
USB ile temiz bir format atmanızı tavsiye ederim.

Bilgisayar - Yönet - Disk Yönetimi kısmından diskini görüp yeni harf atayarak açabilirsiniz. Size tavsiyem Windows'u ssd'ye kurup ışık hızında işlemler yapmanız.

Laptop için ben geçen hafta bir değişiklik yaptım şu şekilde eğer masaüstü isede çok değişeceğini düşünmüyorum

kopyalama işlemini anlatan makale şurada var size tavsiyem sıfır kurulum yapmak olacak en başta format USB si hazırlamanız gerekiyor format USB sini youtubden rahatlıkla hazırlayabilirsiniz hazırladıktan sonra bios ekranından "boot" bolmesinden USB yi en üste çekin daha sonra bilgisayara USB yi takip yeniden başlatın bilgisayarı normal şekilde windoesu kuracaksınız.

Geri
Yukarı