Yeni alınan ürün kullanılmış olabilir mi?

kutu içeriğini açmadım sadece dıştan gördüğüm kadarıyla leke var. Kutu herhangi bir jelatine sarılı değildi. Kargo poşetinden çıkarttığım gibi bu haldeydi.
Keşke kargo görevlisinin yanında açsaydın paketi. Kutuyu o halde gördükten sonra iade için görevliye geri verirdin. Şimdi satıcı kutuyu senin bu hale getirdiğini iddia edebilir.
İşlemci üzerindeki lekeler için yapabileceğim bir yorum yok.

İadelerin imha edildiği veya üreticiye iade edildiğine inanmıyoruz umarım :D
Bunu Amazon TR bile yapmıyor. İade ürünü arızalı bile olsa başkasına satıyor.
Yurt dışında iade ürünleri 2. el olarak satıyor mesela Amazon.
Amazon TR'de ise aldığım tıraş makinesi bile kullanılmıştı. :D Kim bilir neresine sürdü. :p

Keşke kargo görevlisinin yanında açsaydın paketi. Kutuyu o halde gördükten sonra iade için görevliye geri verirdin. Şimdi satıcı kutuyu senin bu hale getirdiğini iddia edebilir.
İşlemci üzerindeki lekeler için yapabileceğim bir yorum yok.
Aklımdaydı aslında ama uykusuz uykusuz kapıyı açınca ne olduğunu bile anlamadım. Sağ olsun kurye arkadaş bıraktı gitti hemen.
Hocam kullanılmış gibi yalnız nereden aldıysanız söyleyin de bizde oradan ürün falan almayalım.
Trendyol üzerinden satın aldım. Satıcı Tebilon gözüküyor

Aklımdaydı aslında ama uykusuz uykusuz kapıyı açınca ne olduğunu bile anlamadım. Sağ olsun kurye arkadaş bıraktı gitti hemen.
Bundan sonra aklınızda bulunsun. Ben azıcık bile olsa pahalı olan her şeyi kontrol ederek alıyorum görevliden. Çünkü aynı görevliye geri verebiliyorsunuz ürünü iade için, hiç uğraşmanız gerekmiyor. Siz gene de Trendyol'dan iade talebini başlatın. Sonuçta kutusunu da açmadınız.

Eki Görüntüle 1586023

Eki Görüntüle 1586024

Arkadaşlar işlemci aldım ve az önce elime ulaştı. Kutuyu henüz açmadım. Kutuda yırtık ve yan tarafta gözüken işlemcide lekeler var. Bu ürünün kullanıldığını mı gösterir? Termal macun izi olabilir mi? Herhangi bir şeffaf poşet yoktu üzerinde, direkt kutu olarak geldi.
Paketin etiket kısmı resimde tam gözükmüyor ama o haliyle sadece hafif ezilmiş olabileceğini düşünebilirdim. Ama işlemcinin üzerinde bariz leke var yani kullanılmış olduğu belli o yüzden iade gerçekleştir bence.

İşin ilginç tarafı arkadaşın ismini verdiği firmanın yorumları olumlu şikayet var da olumlu dönüşler almış YouTuber'lar ile sponsor olmuş bir firmaymış vallahi ilginç.
iade oluşturdum umarım çok uğraştırmazlar

Satın aldığınız satıcı da temiz görünüyor ama içiniz rahat etsin iade edin. O görünen kirler, işlemcinin şeffaf korumasında olabilir mi? Elinizle hafif dokunup hareket edip etmediğine baktınız mı? Depoda veya kargoda olmuş olabilir.
Hocam kutuyu açmadım sadece dıştan gördüğüm kadarıyla bu haldeydi. Dokununca sağa sola oynuyor. Bilmediğim husus şu; dışardan gördüğüm kısım direkt işlemci mi yoksa üzerinde herhangi bir koruma var mı ? Daha önce AMD işlemci kullanmadım ve kutusunu ilk defa görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı