Yeni alınan Xbox Gamepad Sahte mi?

crazywhite

Kilopat
Daha fazla  
Şu link üzerinden satın almış olduğum Xbox Gamepad'i konsoluma bağlamaya çalıştığım zaman şöyle uyarılar alıyorum.

IMG_20231026_122752.jpg

IMG_20231026_122808.jpg

Microsoft kendi sitesi üzerinden seri numarası ile kayıt yaptığımda garanti süresinin bitmiş olduğunu ancak ürünle ilgili bir sıkıntı görünmediğini görmekteyim.

Ekran görüntüsü 2023-10-26 123549.png

Sizce ne yapmalıyım? Ürün sahte midir? İade mi etmeliyim yoksa bir süre sonra konsol görecek midir?

Ürün kapalı kutuydu zaten. İthalatçı garantili, 1 yıl global garantili sadece. Konsolum da ithalatçı garantiliydi bir sıkıntı yaşamamıştım.

Şu link üzerinden satın almış olduğum Xbox Gamepad'i konsoluma bağlamaya çalıştığım zaman şöyle uyarılar alıyorum.

Eki Görüntüle 1990467

Eki Görüntüle 1990470

Microsoft kendi sitesi üzerinden seri numarası ile kayıt yaptığımda garanti süresinin bitmiş olduğunu ancak ürünle ilgili bir sıkıntı görünmediğini görmekteyim.

Eki Görüntüle 1990469

Sizce ne yapmalıyım? Ürün sahte midir? İade mi etmeliyim yoksa bir süre sonra konsol görecek midir?

Bunu sormanız bile abes cidden. Elinize gelen ürünün garantisi daha önce başlatılmış ve bitmiş. Çalışsa bile iade etmeniz lazım.

Geri
Yukarı