Çözüldü Yeni alınmış Patriot Burst 120 GB SSD'de düşük hız

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
1605563372150.png

Ürün elime ulaştı. Format atıp Windows 10 kurdum gerekli driverleri kurduktan sonra atto Benchmark ile hız testi yaptım değerler resimdeki gibi. CrystalDiskMark ile yaptığım hiz testi sizinki ile aynı çıktı atmaya gerek duymadım. SSD SATA 3'e bağlı.Atto denilen programın verileri doğru ise bu hız farkliliklari Firmware ile alakalı. Ayriyeten ürünün iki revizyonu bulunuyor box version ve hand package version. Bunlar arasında performans konusunda bir fark yok tek fark paketleri ve ürünün şekli bize gelen hand package hali. Markayı inceledigimde ise kaçak dandik bir markaya benzemiyor 1985 yılından beri üretim yapiyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20201118_222922.jpg
    IMG_20201118_222922.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 84
Ürün elime ulaştı. Format atıp Windows 10 kurdum gerekli driverleri kurduktan sonra atto Benchmark ile hız testi yaptım değerler resimdeki gibi. CrystalDiskMark ile yaptığım hiz testi sizinki ile aynı çıktı atmaya gerek duymadım. SSD SATA 3'e bağlı. Atto denilen programın verileri doğru ise bu hız farkliliklari Firmware ile alakalı. Ayriyeten ürünün iki revizyonu bulunuyor box version ve hand package version. Bunlar arasında performans konusunda bir fark yok tek fark paketleri ve ürünün şekli bize gelen hand package hali. Markayı inceledigimde ise kaçak dandik bir markaya benzemiyor 1985 yılından beri üretim yapiyor.

Aynen dediğim gibi sadece bende olan bir sorun değil.
ATTO'ya göre hız vermişler, teşekkürler bu arada.
Bu konuyu okuyup sorunlu diyen arkadaşlar için bunu atıyorum.
Konuyu düzenleme seçeneğim yok, sorun çözüldü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı