Yeni AMD FX Sistem VE Dark Orion Kasa Kullanıcı İzlenimleri

:) Yorumlar için teşekkür ederim. İşlemci core2 duo E7400 idi ve HD7770 GHz edition'ı inventusdan ucuza almıştım ozaman okadar param vardı uzun süre idare etsinde onunda değşimi elbet olur :) :)

Gayet güzel fakat anlamadığım noktalar var niçin 2 tane dvd sürücüsü aldın ? Şu zamanlarda 1 tanesi bile gereksiz. Ayrıca işlemcini FX6100 yapıp, ekran kartını HD7850 alabilirdin diye düşünüyorum, yinede güzel olmuş güle güle kullan.

Arkadaş 7770'i eski sisteme almıştı.

Gayet güzel sistem RAM'ler 1866 olabilirdi ama çok önemli değil.
Ekran kartı da güzel oyunlar için yeterli şimdilik zaten ileride 8000 serisine filan geçersin 10 numara olur.
Özellikle kasanın tasarımı hoşuma gitti ama kabloları bi kontrol altına alsan fena olmaz :D

Hayırlı olsun.

Kasanın önündeki kırmızı LED önceden mi vardı yoksa sen sonradan mı ekledin ?
RAM'leri 1866 almak varken 1333 almak olmamış.

Kasanın önündeki LED şerit çok hoşuma gitti bu arada.

Bu arada işlemci 11 derece gözüküyor ama öyle değil. BIOS ve Game Booster 3 programını kullandığımda işlemci 25-30 derece gözüküyor 4.2 GHZ boşta olduğu zaman.

Ama Speeccy programı ile 5-10 derece gözüküyor şuan. Bir yanlışlık var bence işlemci sıcaklık değerlerinde.

Kasanın önündeki kırmızı LED önceden mi vardı yoksa sen sonradan mı ekledin ?
RAM'leri 1866 almak varken 1333 almak olmamış.

Kasanın önündeki LED şerit çok hoşuma gitti bu arada.

Dikkatini çekerim.

Bkz: AMD FX4100 (3.9 OC) - ASUS M5A97 - Hi-Level 4GB 2X2 1333Mhz - Aopen Nagas G6(550Watt) - Sapphire HD6850 - Samsung S23B550V :)

Hepinize yorumlar için teşekkürler. Şuanlık yeteceğini düşüp böyle bir sistem topladım elbette eskisinden çok daha iyi :) :) ledler kendisinde var ben yapmadım kablolar dağınık doğru biraz toplamam gerekli. Speccy Everest vb programlarlada test ettim cpu 11 derece boşta 8 çekirdek aktif iken 11 derece :) :) bi yanlışlık yok :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı