Yeni Anakart Sonrası Sistemden Bip Sesleri Geliyor

Arda ALB

Hectopat
Arkadaşlar yeni anakart ve işlemci aldım. Taktım bir sıkıntı yok, gayet güzel çalışıyor ama bilgisayardan arada sırada bip sesleri geliyor. Ama bip sesler böyle 3-4-5-6-7 kere falan gelmiyor, baya bir geliyor. Sorun nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni anakart ve işlemci aldım. Taktım bir sıkıntı yok, gayet güzel çalışıyor ama bilgisayardan arada sırada bip sesleri geliyor. Ama bip sesler böyle 3-4-5-6-7 kere falan gelmiyor, baya bir geliyor. Sorun nedir sizce?
O seslerin bir anlamı var. Kaç defa ve nasıl bipler? Uzun veya kısa? Yazar mısın? Ayrıca internette bulabilirsin anakart biplerinin anlamlarını.

Anakartın marka ve modelini yazarak o seslerin anlamını bulabilirsin. Bir arıza veya hatayı belirtmek için çıkan seslerdir. Uzun veya kısa birkaç defa çıkabilir.

gıgabyte ga-h55-s2 bide mesala Windows update yaparken yeniden başlaması lazım ama yeniden başlamıyor ben mecburen pc nin reset tuşuna basmak zorunda kalıyorum bi yardım lütfen
bi yardım edermisiniz lütfen?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı