Yeni anakart ve işlemci ile pc açılmıyor

Kardeşim, senin yapacağın en mantıklı şey deneme yanılma olacaktır. Tek tek parçaları başka bir yerden ödünç aldığın parçalar ile değiştir. Muhtemelen donanım sorunun var. Power arızalı olabilir. Yeni almış olman arızalı olmayacağı anlamına gelmez unutma. Bu sorunu bende yaşamıştım. Fps 800 watt power'ım vardı. Power'ı değiştirince sorun düzelmişti.
Evet, mantıklı. Ama çevremdeki herkes dizüstü bilgisayar kullandığı için mecbur bilgisayarcıya gideceğiz. Her zaman ki gibi bize masraflı olacak. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
@Deniz Erdoğan

8AD9A8FBE497D00504887EDB725F249F.jpg

Sorun şuki bu pc galiba sadece benim evimde çalışmıyor. Bilgisayar teknis servise götürdüğümde hayretler içinde kaldım orda çalışan alet kendi evimde çalışmıyor. Bu konuda bir bilgisi olan vatandaşlarımız varmıdır ?

arkadaşlar bilgisayarın açılmama sorunu anakartın altında unuttuğum vidaymış ve bu yüzden kısa devre yapıyormuş onu çıkardağımda bilgisayar da çalışmaya başladı ama şuan ki sorunum klavye ve farenin hiç bir şekilde çalışmıyor olması anakart yeni fare ve klavyenin ışıkları yanıyor ama çalışmıyorlar ne biosta ne de windowsta yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar ..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı