Yeni Assassin's Creed oyunundan beklentileriniz neler?

Makaleler
1
Selam, bugün Ubisoft resmi Twitter hesabından Mirage isimli yeni bir oyunun gelecegini duyurdu. Çıkan soylentiler oyunda; Odyssey, Origins, Valhalla'nın aksine RPG ogelerinin bulunmayacagını iddia ediyor. RPG ogesi bence de gizlilik icin kocaman bir eksi ve engeldi, yayla bile suikastcıdan daha fazla hasar cıkartabiliyorduk Odyssey'de.

Umarım güzel bir gecis oyunu yapıp hikayeyi yeniden Ezio konseptine baglarlar, hala bircok sorunun cevabını alamadık cunku.

Hiçbir beklentim yok açıkçası.

Şaheser sayılacak birkaç oyunundan sonra bir anda çöle döndük, farklı sınıflar olabildik, bildiğin RPG bir oyun oynuyorum zannediyordum, herhalde değiştirirler dedik, Yunanistan'a gittik, RPG ögelerini geliştirmekle kalmamış belirli bir seviyeden sonra millete tek atıyorduk, büyük ihtimal özüne döner eleştirilerden sonra dedik, bu sefer de viking olduk ve yine RPG oyununa dönmüştü. (dipnot, Valhalla oyununu bayağı bayağı severek oynuyorum hiç yalan söylemek istemiyorum, içimde ki viking sevdası yüzünde sanırım.)

Yeni oyundan beklentim özüne dönmesi, ya da artık hikayeye bir son verilmesi, tapınakçılar da sıkıldı suikastçiler de be Ubisoft.

Bence bu üçleme hiç fena değildi. Şimdi de bence daha küçük kısa bir oyun yapacaklar ya bu oyunda çok farklı bir şey deneyip yeni yapacakları assassins creedlerin temelini atacaklar ya da eski assasins creedler gibi bir oyun
yapacaklar.

Bence bu üçleme hiç fena değildi. Şimdi de bence daha küçük kısa bir oyun yapacaklar ya bu oyunda çok farklı bir şey deneyip yeni yapacakları assassins creedlerin temelini atacaklar ya da eski assasins creedler gibi bir oyun
yapacaklar.
Bence farklı birşey denemeleri daha iyi olur.

Bence bu üçleme hiç fena değildi. Şimdi de bence daha küçük kısa bir oyun yapacaklar ya bu oyunda çok farklı bir şey deneyip yeni yapacakları Assassin's Creed'lerin temelini atacaklar ya da eski Assassin's Creed'ler gibi bir oyun.
Yapacaklar.

Bence farklı bir şey denemeleri daha iyi olur.

Son üçlemenin olayı iyi ya da kötü olması değil Assassin's Creed 1'den beri sürekli aynı şeyleri dayatması artık gerçekten baydı bazı şeyler.

Geri
Yukarı