Yeni başlayan biri için gym programı önerisi

• Konuyu başlatan Juest
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 106

Juest

Decapat
Daha fazla  
Yeni başlıyorum. Biraz fazla yağlı bir vicudum var. Program ve takviye öneriniz nedir? L-Carnitine gibi takviyeler gerekli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer maddi açıdan size sıkıntı yaratmayacaksa L-Carnitine öneririm. Yağ yakımını gerçek anlamda hızlandırıyor ve enerji veriyor. Bir zaman kilolarla problemli olan biri olarak kullanmıştım ve öyle bir etkisini görmüştüm. Onun haricinde gerçekten gerek var mı derseniz onun verdiği enerji ve yağ yakımı etkisini Filtre Kahve ya da bu tarz sade ve katkısız kahvelerden de alabilirsiniz. Bahsettiklerim deneyimdir bu arada, rastgele söylemler değil yani. Program için ise eğer kendinize inanıyorsanız düzenli yapacağınız konusunda 2-şer bölgeyle çalışın ama zayıflamak ilk hedefim derseniz Full Body program yapmanız daha faydalı olacaktır. Zaten kilo kaybı yaşayıp deneyim kazandıktan sonra rahatça kendiniz karar verebiliyorsunuz sonrasına.

Bende öyle düşünüyorum açıkçası önceden tecrubem vardı fakat duzenlı yapmıyordum sakatlık geçirdim sonrasında ayrıca önerebileceğin marka nedir L-Carnitine

Geri
Yukarı