Yeni başlayan için elektro gitar önerisi

Jayce

Gigapat
Makaleler
1
Yakın zamanda gitara başlama kararı verdim ve bana bir elektro gitar lazım ve nereden başlayacağımı ne alacağımı bilmiyorum. Bütçem 1500-1600 TL arası ve genellikle rock ve metal müzik çalmayı hedefliyorum.
Ve alacağım gitarın gövdesinin Les Paul olmasını istiyorum yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Les Paul istemişsin. Bu bütçede pek kaliteli Les Paul'lar bulamazsın. Ben genelde gitar önerisi yaparken bütçenin yettiği en iyi gitarı öneririm ki ileride de bir süre kullanabilesin. Gitarın yanında amfi, jack kablosu ve istiyorsan da gitar askısı alınır. İleride de efekt pedalı veya prosesör gerekebilir. Pena zaten gerekli. Verdiğin bütçeyi toplam bütçe olarak alıp şöyle bir şey toparladım:

1. Seçenek
İbanez gitar amfi seti

2. Seçenek
Epiphone Les Paul
İbanez Amfi

3. Seçenek
Kırmızı İbanez gitar amfi set

4. Seçenek
Jackson gitar set

Bunlardan açıkçası 1 3 veya 4. seçenekleri öneririm.

Gitar gayet güzel. Başlangıç için iyi ilerleyince de bir süre kullanabilirsiniz. Sadece amifden ileride çok memnun kalacağınızı sanmıyorum. Bu bütçeye overdrive'lı bir amfi koymaları iyi olmuş. Bence alabilirsiniz ama dediğim gibi ileride amfiyi değiştirmek isteyebilirsiniz.

Gitar gayet güzel. Başlangıç için iyi ilerleyince de bir süre kullanabilirsiniz. Sadece amifden ileride çok memnun kalacağınızı sanmıyorum. Bu bütçeye overdrive'lı bir amfi koymaları iyi olmuş. Bence alabilirsiniz ama dediğim gibi ileride amfiyi değiştirmek isteyebilirsiniz.
Yardımlarınız için teşekkürler,gitar benim de hoşuma gitti ileride amfi değişikliği yapabilirim bu sorun olmaz,sanırım bu gitari alacağım tekrardan teşekkürler,iyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı