Yeni başlayan için motor önerisi

@Y.Can Aydın Bunu bana söylediysen, iş bütçeyle alakalı. Bence 70 bin lira bütçede alınacak en iyi motosiklet Drift L. 30 bin lira eklediğinde Hero Xpulse. Bi 30 bin daha eklediğinde RS/NS 200. Bi 30 bin daha eklediğinde Dominar. Bi 30 bin daha eklediğinde CLX700. Bu iş bütçe işi. Dolayısıyla şaşıracağın bir şey yok.

@Y.Can Aydın Bunu bana söylediysen, iş bütçeyle alakalı. Bence 70 bin lira bütçede alınacak en iyi motosiklet Drift L. 30 bin lira eklediğinde Hero Xpulse. Bi 30 bin daha eklediğinde RS/NS 200. Bi 30 bin daha eklediğinde Dominar. Bi 30 bin daha eklediğinde CLX700. Bu iş bütçe işi. Dolayısıyla şaşıracağın bir şey yok.
Yazdığın yorumu bende gördüm elimdeki paraya hint malı geliyorsa çin neden alayım, sende aynen bunu yazmışsın arkadaşın dediğinde bir hata yok bence :)

Görünüş tarz istiyorsan ucuz yollu Drift L alırsın satması bir nebze kolay da olur. Hız istiyosan alırsın 50'lik sıfır CG üst kapak silindir piston krank komple set yaparısn kaliteli yatarsın motorun üstüne basarsın baba.

Arkadaşın bütçesi ikisinin sıfır olduğunu düşünürsek yetiyor aslında :) Sıfır modellere baktığım zaman (bayiden bayiye göre değişiyor) hemen hemen aynı fiyat bandındalar artık.TVS 72k-82k arası ffiyatları değişiyor.Mondial'de keza 72k-78k arası değişiyor.Tabi bunu arkadaş belirleyecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı