Yeni Baslayanlar İçin Dijital Madencilik Tavsiyeleri

BerkayPAT

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Dijital para satın almak istiyorum sadece hevesimi almak amaçlı. Hangi para birimini almam daha mantıklı olur ve hangi siteyi önerirsiniz? Çok büyük bi beklentim yok 100TL versem düşmemesi yeterli sadece heves. Teşekkürler.

O miktar ile Ethereum almanızı tavsiye ederim. 2 3 haftadır takibimde olan ETH'nin 1 birimi yaklaşık 900 ila 1100 arasında geziniyor. Anlık düşme çıkmaları inceleyebilir 950 TL bantlarına düştüğü zaman alabilirsiniz. Bende tamamen heves için 250 TL lik almıştım bir aralar.

Düşmemesi diye birsey yok. İlk önce onu aklınızdan çıkarın. 2017 kasımdan bu yana takip ederim düşmeyen birsey yok. Öyle birsey olsa insanlar hepsi oraya yatirirdi.
İkinc olarak şu tavsiyeyi vereyim, yatiracaginiz para batsa da sizi derinden etkilemeyecek birşey olsun. Çünkü bazen oluyor düştükçe düşüyor. 10 da birine bile gerilediği oluyor kisa sürede. Yani 100 liraniz 10 lira oluyor. Ona gore girişim yapin. Batarsa bana koymaz abi diyebilesiniz.
Diğeri de kısa süreli mi uzun süreli mi yatiracaginiz. Marketcapa girip ilk 30-40 koinden birine yatirip birkac yil beklerim derseniz degebilir. Ama daldan dala atlarsaniz 3-4 aya kalmaz 100 liraniz 5-6 lira bile olabilir.
Bazen de 1-2 ay gibi surede 3-4 kayina rahatlikla cikabilmekte ve bazen de 4 ay +-%10 seyredebilmekte.
Ama az dalgalansin diyorsaniz ilk 10 koine xrp eth btc gibilerini arastirin.
Bunlar sadece gozlemlediklerimdir. Yaptığınız işler sizi bağlar. İyi günler.

selamlar, ben bir süredir Balans Fx'ten yapıyorum bitcoin konusundaki yatırımımı, şimdilik iyi gidiyor.ilgili ve güvenilir yer seçin bence bu tür satın almalar yaparken. size verebileceğim tavsiye şimdilik bu şekilde olur.

Bitexen itü mevzunları tarafından geliştirilen devlet destekli bir platform isterseniz ayrıyetten araştırın hak vereceksiniz tavsiye ederim güvenilir bir para kazanma yolu. bu arada bitexen bu linkten kayıt olursanız hem bana hem size ekstra para gelir ve 1 hazirana kadar sürecek olan 5 exen coini kaçırmayın hesabını onaylatırsanız para gelir ve kâr yapmaya başlarsınız değerlenecek bir para birimi kayıt olun erkenden.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı