Yeni başlayanlar Red Dead Online'da nasıl altın ve para kazanır?

BizowiE

Decapat
İlk başta hikaye modunu bitirmiştim Red Dead Online'a yeni başladım. Meslek açmadan nasıl ilk başta para ve altın kazanırım bu sadece günlük görevler ile mi oluyor?
İlk başta sanırım bounty hunter modunu açacağım. Collector modunda sadece para veriliyormuş o da diğer meslekleri açmama yardımcı olmaz. İlk hangi mesleği açayım?
ESC basıp Online kısmına gelince oyun modları var onlardan ne kazanılıyor amacı ne?

Forumda bazı konulara baktım ama istediğim bilgiyi alamadım.
Bir arkadaşımla oynamayı düşünüyoruz ama şu an tek oynayacağım sanırım.

@Will Bettelheim hocam siz aylar önce konu açmışsınız ne oldu oyunun mantığını çözebildiniz mi? Bana anlatabilir misiniz?

Son düzenleme:
İsmini tam hatırlamıyorum ama en çok para hayvan avlayıp derilerini işlediğimiz işte kazanılıyordu. 1-2 ay önce baktığımda hayvanların çok spawnlandığı bir vadi vardı ve spawn rate'i düşmüş hayvanların. Hala öyle mi bilmiyorum çünkü Rockstar metayı değişiyor sürekli.
Eğer arkadaşların var ise kelle avcılığı hem sarıyor hem kazandırıyor. Diğer işlerden o kadar gelir elde edememiştim. Şu anki metaya bakıp ona göre kasabilirsin. Ufak bir tavsiye vereyim, bana kalırsa oyunda ki en önemli şey at. Eğer atın hızlı ise çok daha hızlı seyehat edeceğin için bir çok görevi hızlıca bitirmek mümkün.

Düzenleme:

Şimdi hatırladım, "Moonshine" üretimi de kazandırıyordu fakat çok zahmetliydi.

Altın kasma işi ise her gün girersen çarpan artıyor ve ilerleyen zamanlarda kasması daha kolay oluyor.

İsmini tam hatırlamıyorum ama en çok para hayvan avlayıp derilerini işlediğimiz işte kazanılıyordu. 1-2 ay önce baktığımda hayvanların çok spawnlandığı bir vadi vardı ve spawn Rate'i düşmüş hayvanların. Hala öyle mi bilmiyorum çünkü Rockstar metayı değişiyor sürekli.
Eğer arkadaşların var ise kelle avcılığı hem sarıyor hem kazandırıyor. Diğer işlerden o kadar gelir elde edememiştim. Şu anki metaya bakıp ona göre kasabilirsin. Ufak bir tavsiye vereyim, bana kalırsa oyunda ki en önemli şey at. Eğer atın hızlı ise çok daha hızlı seyahat edeceğin için birçok görevi hızlıca bitirmek mümkün.

Düzenleme:

Şimdi hatırladım, "moonshine" üretimi de kazandırıyordu fakat çok zahmetliydi.

Altın kasma işi ise her gün girersen çarpan artıyor ve ilerleyen zamanlarda kasması daha kolay oluyor.

Şimdi ben o dediğiniz meslekleri açmak için falan günlük görev yapmam gerekiyor doğru mu?
Başka türlü meslek açmanın yolu yok sanırım.

@gurkang4

Merhaba, öncelikle arkadaşınızla oynamak için çete açmanız gerekiyor fakat tek başınıza gerek yok, haritada bu şekilde

1670350407285.png

görev yerleri oluyor oralara gidip istediğiniz kadar görev yapabilirsiniz tabii her noktada 1 kez yapabiliyorsunuz farklı noktalara gitmeniz gerekiyor, o görevden kastığınız para ve altınlarla meslek açabiliyorsunuz ben ilk başta bounty hunter mesleğini açmıştım ilk başlarda haritada ki görevlerden bile daha az para veriyordu, tabii yakaladığınız kişilerin değeri arttıkça kazandığınız parada artıyor ama ben sıkıldığım için mesleği bırakıp normal görevlere devam ettim o şekilde silahları ve atlarımı geliştirdim.

Oyun modları ise başka çete üyeleri ile görevler yapıyorsunuz veya normal eğlence amaçlı görevler var mesela saklambaç tarzı mini oyunlar var oralardan da güzel para kazanabilirsiniz.

Görev yapmadan para kasmak istiyorsan balık avlayabilirsin veya hayvanların kürklerini satabilirsin örneğin timsah, geyik vb. veya kasabaya dalıp insanları öldürüp onlardan çıkan mücehverleri de satıp para kazanabilirsin.

Düzenlenme: Görev seçeceğin zaman Blood Money yazan bölümden seçersen daha yüksek miktarda para ve altın kazanırsın.

Dosya Ekleri

• 1670351064267.png
    1670351064267.png
    66,5 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba, öncelikle arkadaşınızla oynamak için çete açmanız gerekiyor fakat tek başınıza gerek yok, haritada bu şekilde.

Eki Görüntüle 1595316

Görev yerleri oluyor oralara gidip istediğiniz kadar görev yapabilirsiniz tabii her noktada 1 kez yapabiliyorsunuz farklı noktalara gitmeniz gerekiyor, o görevden kastığınız para ve altınlarla meslek açabiliyorsunuz ben ilk başta bounty hunter mesleğini açmıştım ilk başlarda haritada ki görevlerden bile daha az para veriyordu, tabii yakaladığınız kişilerin değeri arttıkça kazandığınız parada artıyor ama ben sıkıldığım için mesleği bırakıp normal görevlere devam ettim o şekilde silahları ve atlarımı geliştirdim.

Oyun modları ise başka çete üyeleri ile görevler yapıyorsunuz veya normal eğlence amaçlı görevler var mesela saklambaç tarzı mini oyunlar var oralardan da güzel para kazanabilirsiniz.

Görev yapmadan para kasmak istiyorsan balık avlayabilirsin veya hayvanların kürklerini satabilirsin örneğin timsah, geyik vb. veya kasabaya dalıp insanları öldürüp onlardan çıkan mücehverleri de satıp para kazanabilirsin.

Düzenlenme: Görev seçeceğin zaman blood money yazan bölümden seçersen daha yüksek miktarda para ve altın kazanırsın.

İsmini tam hatırlamıyorum ama en çok para hayvan avlayıp derilerini işlediğimiz işte kazanılıyordu. 1-2 ay önce baktığımda hayvanların çok spawnlandığı bir vadi vardı ve spawn Rate'i düşmüş hayvanların. Hala öyle mi bilmiyorum çünkü Rockstar metayı değişiyor sürekli.
Eğer arkadaşların var ise kelle avcılığı hem sarıyor hem kazandırıyor. Diğer işlerden o kadar gelir elde edememiştim. Şu anki metaya bakıp ona göre kasabilirsin. Ufak bir tavsiye vereyim, bana kalırsa oyunda ki en önemli şey at. Eğer atın hızlı ise çok daha hızlı seyahat edeceğin için birçok görevi hızlıca bitirmek mümkün.

Düzenleme:

Şimdi hatırladım, "moonshine" üretimi de kazandırıyordu fakat çok zahmetliydi.

Teşekkürler yardımlarınız için.

Merhaba, öncelikle arkadaşınızla oynamak için çete açmanız gerekiyor fakat tek başınıza gerek yok, haritada bu şekilde

Eki Görüntüle 1595316

görev yerleri oluyor oralara gidip istediğiniz kadar görev yapabilirsiniz tabii her noktada 1 kez yapabiliyorsunuz farklı noktalara gitmeniz gerekiyor, o görevden kastığınız para ve altınlarla meslek açabiliyorsunuz ben ilk başta bounty hunter mesleğini açmıştım ilk başlarda haritada ki görevlerden bile daha az para veriyordu, tabii yakaladığınız kişilerin değeri arttıkça kazandığınız parada artıyor ama ben sıkıldığım için mesleği bırakıp normal görevlere devam ettim o şekilde silahları ve atlarımı geliştirdim.

Düzenlenme: Görev seçeceğin zaman Blood Money yazan bölümden seçersen daha yüksek miktarda para ve altın kazanırsın.
Hayvan derilerini satmaktansa, iş yeri kurup derileri işleyip satmak daha mantıklı. Çünkü ayırdığın vakte değmiyor kazandığın para.

Ek olarak treasure map'lerden altın çıkıyordu sanırım. Bulması genelde kolay.

Geri
Yukarı