Yeni Battlefield Geliyor!

6 Mayıs tarihinde baş gösterecek kendileri.
Battlefield resmi Facebook sayfasını takip edenler görmüştür paylaşımlar ve web sitesinin bir kısmı Türkçe, acaba oyunun Türkçe dil desteği ile gelecek mi diye sormadan edemiyor insan, bekleyip göreceğiz kısaca.
Günümüz savaşı olmayacağı kesin, ben merakla bekliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bende bad company 2 , 3 ve 4 var ve daha single player bitirdiğim olmadı. Direkt multiye giriyorum ben de ama insan biraz da yenilik bekliyor. İnsanın yapısı öyledir her zaman bir değişiklik ister her konuda. Yani biz Mafia 2 gibi bir oyun geldi 10 numara 5 yıldız mafia 1 den bir tık geri mafia kurgusu var diye eleştirdik zamanında. Bizzat gördüm ben bunu aynı durum max payne 1 ve 2 oyunları için de geçerli oldu. Biz de yani ben de doğal olarak sağlam bir single ''artık'' bekliyorum bu seriden.
Dediğim gibi battlefield hikaye odaklı değil olmayacakta. Mafia 2 aynen süperdi hikayesi özellikle dergi olayı. :D :D

Mafia 2 10 numara idi orası çok ayrı. Ben çok garip adamım oyunu sevmezsem bitirmem yani çok oyun oynarım ama 2-3 bölüm sonra bıraktığım oyun sayısı baya çoktur. Aynı şekilde bitirdiğim oyunu birkaç kez indirip 7-8 kere bitirdiğim de olur. Ben mafia 2 yi yaklaşık 5-6 kere, The saboteur u 4-5 kere, Max Payne 2 yi 10-11 kere bitirdim. Bir kere bile sıkılmadım senaryoyu komple bilmeme rağmen ama battlefield single oynarken 2-3 amerikan askeri sağlam bir oyun müziği olmadan sana git şunu vur diyor ve hakikaten acayip sıkılıyorum.

Mafia 2 10 numara idi orası çok ayrı. Ben çok garip adamım oyunu sevmezsem bitirmem yani çok oyun oynarım ama 2-3 bölüm sonra bıraktığım oyun sayısı baya çoktur. Aynı şekilde bitirdiğim oyunu birkaç kez indirip 7-8 kere bitirdiğim de olur. Ben mafia 2 yi yaklaşık 5-6 kere, The saboteur u 4-5 kere, Max Payne 2 yi 10-11 kere bitirdim. Bir kere bile sıkılmadım senaryoyu komple bilmeme rağmen ama battlefield single oynarken 2-3 amerikan askeri sağlam bir oyun müziği olmadan sana git şunu vur diyor ve hakikaten acayip sıkılıyorum.
Ben de call of duty 2 yi en az 30 defa bitirmişimdir ciddiyim. Hala var oynuyorum arada sırada son zorluk seviyesinde güzel sarıyor.

Oyun %99 ihtimal ile Türkçe gelecek. Fifa 16 da duyurulmadan önce EA SPORTS FIFA sayfası Türkçe paylaşımlara başlamıştı. Daha sonra oyunun Türkçe olarak çıkacağı ve Türkiye Ligi'nin ekleneceği duyurulmuştu.

Arkadaşlar, yemişim hikayesini... (Hikaye dediğiniz 3-5 günde bitiyor en fazla. Ee, peki ya sonra? :morgöz:)
Şuana kadar BF'ye rakip olan bir oyun yok kanımca.
Ama veletlere (espridir ha!) karşı oynamak gerçekten çok zor :D
Bazen canım çekiyor, dalıyorum Mp Bf4'e ancak sayısız ölmekten utandığımdan çıkıyorum oyundan :redface:

Yeni görüntü geldi, gölgeyi görünce "ufo mu lan o" dedim ikinci dünya savaşı temalı oyun beklerken. :dikkatli:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı