Yeni Battlefield Oyununun 2021’de Geleceği Doğrulandı

Laflara bak ne tür bir asalaksın birader sen. Vallahi ilk kez karşılaşıyorum. Manasız fazla kelam kafa açar, kolay gelsin.
Önce sen hakaret ettin ben üslubuna göre cevap veririm. Adam gibi yazsaydın adam gibi cevap verirdim haydi çöp oyununla iyi oyunlar sana.

Son düzenleme:
Yeni Battlefield oyunu

Electronic Arts, yeni Battlefield ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bildiğiniz üzere Electronic Arts geçtiğimiz aylarda düzenlemiş olduğu EA Play 2020 etkinliği sırasında yeni Battlefield oyunu üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Yapımcı firmanın bu açıklamalarının ardından bugün ise şirketin son mali raporu yayınlandı. Bu kısımdaysa DICE’in serinin yeni oyunu üzerinde hız kesmenden çalışmalarına devam ettiğini ifade eden EA, […]

Devamı: Yeni Battlefield Oyununun 2021’de Geleceği Doğrulandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Benim favorim hala BF 3. :D

BF v pastel gibi bir oyundu, hoşuma gitmemişti. Ama BF1 aşırı hoşuma gitmişti, atmosfer, mekanikler falan güzeldi.
İki oyunda eskilerin tadını vermedi. 5'de saçma sapan kadın askerler oyunun ciddiyetini aldı götürdü, umarım akıllanmışlardır artık.

@Lenka Lütfen fanboyluk yapma ve sözlerine dikkat et CoD MW ile şimdiki CoD MW'de fark göremiyorum aynı aksiyon aynı mekanikler bu çöpün neresini savunuyorsun neyse sizin gibilerle muhattap olmaya değmez çöpün ile iyi günler sana.

Geri
Yukarı