Yeni Battlefield Oyununun 2021’de Geleceği Doğrulandı

Her oyunda kendini geliştirmeyen ve aynı mekanikler kullananan ayrıca hikayesinin benzer olduğunu biliyor musunuz CoD çöpünün. Yoksa fanboy musunuz?
Seninle mi konuşuyorum? Sızma parazit gibi atlama konuya, iki laf takılmış ağzınıza bir çöp diğeri fan boy. Ben hem BF 5 oynuyorum hem COD oynuyorum. Fan boy nedir ya, tatava yapma.

Adamlar COD:MW çıkartıyor, vasıfsız bir mantar gelip "çöp" diyor. Neremle gülsem bilemedim. Her olguya çöp demekten vazgeçin birader, kalitesizlik o kelamı kullanmakla oluyor. Dandik olan sen oluyorsun. COD fast pace bir aksiyon oyunu, BF'ye göre mekanikleri daha hızlı, BF seven BF oynar COD seven COD oynar. Milletin zevkine çamur atmayın artık.
Ha MW2 oynamışım ya 2019 da çıkmış o çöpü. Ben doğru dürüst bir fark göremedim. Sana çöpünle mutluluklar.

Seninle mi konuşuyorum? Sızma parazit gibi atlama konuya, iki laf takılmış ağzınıza bir çöp diğeri fan boy. Ben hem BF 5 oynuyorum hem CoD oynuyorum. Fan boy nedir ya, tatava yapma.
Gerçekleri kabullenemeyince hemen “Seninle mi konuşuyorum?” Ayrıca oynadığın oyunun nasıl yazıldığını bilmiyorsun. “COD” değil “CoD”. Yazık.

Gerçekleri kabullenemeyince hemen “Seninle mi konuşuyorum?” Ayrıca oynadığın oyunun nasıl yazıldığını bilmiyorsun. “COD” değil “CoD”. Yazık.
Vay anasını, o'yu büyük yazmışım tüh. Başıma yıksaydın koca dünyayı. Gerçekleri kabullenmek ne ya? Yahu oyun bu oyun ne bu kadar kasıyorsun. Beğenmiyorsan oynama oynayana da laf yapma.

Vay anasını, o'yu büyük yazmışım tüh. Başıma yıksaydın koca dünyayı. Gerçekleri kabullenmek ne ya? Yahu oyun bu oyun ne bu kadar kasıyorsun. Beğenmiyorsan oynama oynayana da laf yapma.
Ben oynayanlara mı laf yaptım? Oyun çöp, duyamadıysan daha yüksek sesle söyleyeyim "ÇÖÖÖÖÖÖÖÖP".

Yeni konular

Geri
Yukarı