Yeni bilgisayar alınırsa Valorant HWID ban kalkar mı?

Nicksizfury hile falan kullanmadım kardeşim okul için ödev hazırlamak için birkaç program indirmiştir teams gibi ondan oldu galiba çok teşekkür ederim bilgilerin için umarım cihazı değiştikten sonra yine ban falan olmaz internete veya modeme atılmamışsa sanırım sorun düzelecektir.

Aynen o zaman bahsettiğim konuya dediğindin tamda. O yüklediğin programların içinde Vanguard'a takılan bir şey varsa Vanguard banlıyordu. Sorgulamadan ondan yemişsin. Cihazı değiştirirsen ban falan yemessin. Ama kesinlikle sıfırdan başla. Yani önceki PC'deki Microsoft hesabını falan girme. Modem benim araştırmalarım sonucunda etki etmiyor. Klavyeni mouseni de hatta çok pahalı değilse değiştirmeni öneririm. Bir forumda her şeyi değiştirip klavye mouseden ban yiyen bir insan gördüm. Doğru olma ihtimaline karşın onları da değiştirme imkanın varsa değiştirebilirsin.

Nicksizfury hile felan kullanmadım kardeşim okul için ödev hazırlamak için bir kaç proğram indirmiştir teams gibi ondan oldu galiba çok teşekkür ederim bilgilerin için umarım cihazı değiştikten sonra yine ban felan olmaz internete veya modeme atılmamışsa sanırım sorun düzelecektir.
hocam naptınız bende hwid ban yedim hiç bir şekilde 3. parti yazılım kullanmadım yeni bilgisayar almayı düşünüyorum eski bilgisayarımda kullandığım klavye,mouse,interneti kullanırsam sıkıntı çıkarmı ?

Aynen o zaman bahsettiğim konuya dediğindin tamda. O yüklediğin programların içinde Vanguard'a takılan bir şey varsa Vanguard banlıyordu. Sorgulamadan ondan yemişsin. Cihazı değiştirirsen ban falan yemessin. Ama kesinlikle sıfırdan başla. Yani önceki PC'deki Microsoft hesabını falan girme. Modem benim araştırmalarım sonucunda etki etmiyor. Klavyeni mouseni de hatta çok pahalı değilse değiştirmeni öneririm. Bir forumda her şeyi değiştirip klavye mouseden ban yiyen bir insan gördüm. Doğru olma ihtimaline karşın onları da değiştirme imkanın varsa değiştirebilo

O neymiş D:

HWID donanım banı anakarta ona buna açıkcası hangi donanıma atmak valoranta kalmış ama sistemi komple anakart dahil yenilerseniz açılır.
hocam naptınız bende hwid ban yedim hiç bir şekilde 3. parti yazılım kullanmadım yeni bilgisayar almayı düşünüyorum eski bilgisayarımda kullandığım klavye,mouse,interneti kullanırsam sıkıntı çıkarmı ?
Onlar sorun olmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı