Yeni bilgisayara farklı bilgisayardan oyun yükleme

PiyazBey

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşım yeni bilgisayar toplayacak ve son parçası(işlemci) salı günü eline ulaşacak. Ancak interneti kotalı olduğu için bilgisayarı toplamak ve oyunları ben yüklemek istedim; fakat ben de pazartesi gününden sonra il dışında olacağım dolayısıyla oyunları HDD'ne ver kurayım dedim. İnternetim bu şekilde olduğu için HDD'sini bana verecek ben de oyunları o HDD'ye yüklemek istiyorum. SSD'sine sonradan Windows yükleyeceği için kendi bilgisayarım üzerinden HDD'ye sadece oyunları kurmak istiyorum. HDD'nin üzerinde işletim sistemi olmadığı için sonrasında oyunları Windows yüklediğinde direk tak çalıştır yapabilir mi? Oyunları orijinal hesaptan nasıl yüklemem gerekli? Kendi depolama birimimde zaten mevcut. HDD'yi kendi bilgisayarıma bağladıktan sonra nasıl yüklerim?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun bulundugu klasörü kopyalayıp HDD'ye yapıştırın. Sonra diger bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Steam kütüphanesi ise Steam klasörünü olduğu gibi kopyalayın.
Ardından arkadaşınız direk uygulamayı çalıştırıp kendi hesabını girmesi yeterli hesabında olanları oynayabilir.

Oyunları yükledikten sonra belgelerim klasorundekı oyun dosyalarını hdd ye kopyalayın ve arkadaşınızın bu dosyaları formattan sonra belgelere atmasını soyleyın oyun simgelerini de bi klasore alabılırsınız ama oyun simgelerini kullanması için bilgisayarda arkadasının hdd si D olarak isimlendirilmiş ise arkadasının da D olarak harf ataması gerekebilir.

Arkadaşlar HDD elime ulaştı aldım taktım. Güç ve sata bağlantısını da yaptım fakat BIOS'tan göremedim. Windows disk yönetiminde böyle gözükmekte:
* Ekran Alıntısı.PNG,
*Ekran Alıntısı2.PNG
*Ekran 3.PNG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı