Yeni bilgisayara olmazsa olmaz programlar

Tosunbey

Picopat
Yer
Mersin, Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam Technopat,
Daha önce açtığım bir konu yardımıyla HP Victus 16" satın aldım. Windows 11 ve Omen Gaming Hub kurdum.
Başka neleri yüklemeliyim ve bilgisayara zarar veren/ömrünü uzatan neler var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Technopat,
Daha önce açtığım bir konu yardımıyla HP Victus 16" satın aldım. Windows 11 ve Omen Gaming Hub kurdum.

Experirnce,
WinRAR.
Firefox.
Chrome.
Wiztree.
VS Code.
Idea.
PyCharm.
HWMonitor.
CPU-Z
GPU-Z
Fxsound.
Picasa.
VLC.
OBS Studio.
Intel CPU ise Intel iGPU driver.
AMD ise AMD iGPU driver.
Epic
Steam
EAPlay
NotePad++

Eger iade sansin varsa iade et bence o cihazi. Daha iyi Nitro'lar var cunku.

Experirnce,
WinRAR.
Firefox.
Chrome.
Wiztree.
VS Code.
Idea.
PyCharm.
HWMonitor.
CPU-Z
GPU-Z
Fxsound.
Picasa.
VLC.
OBS Studio.
Intel CPU ise Intel iGPU driver.
AMD ise AMD iGPU driver.
Epic
Steam
EAPlay

Eger iade sansin varsa iade et bence o cihazi. Daha iyi Nitro'lar var cunku.
Hocam bilgisizlikten soruyorum, bu bilgisayarı 30,000₺ e aldık. Bu bantta nitro olarak ne önerirsiniz?

Hocam linklere baktım, fiyat ve özellikler çok yakın. Peki neden victus yerine nitro almamı öneriyorsunuz.
7640HS işlemcinin Victus'ta 75 Derece 20W olması gibi bir rezilliği var. CP2077 Technopat testinde görebilirsiniz. Ayrıca attığım cihazların çoğu macun değişimi ile 80W civarına çıkıyor 90 derecede. 12500H ise 105W 97 Derece mesela. Victus'un bir sürü sorunu var.

7640HS işlemcinin Victus'ta 75 Derece 20W olması gibi bir rezilliği var. CP2077 Technopat testinde görebilirsiniz. Ayrıca attığım cihazların çoğu macun değişimi ile 80W civarına çıkıyor 90 derecede. 12500H ise 105W 97 Derece mesela. Victus'un bir sürü sorunu var.
Hocam ilginiz için teşekkür ederim, sırf yardımcı olmak için hem ürün hem özellik araştırması yapmışsınız. Bilgisayar işlerinde yeni olduğum için soruyorum;
Dediğiniz şey ne kadar önemlidir?
Epey'in yaptığı karşılaştırmada hp neden daha üst?

Selam Technopat,

Driver'lar.

İsteğe göre tarayıcı.

Geri
Yukarı