Yeni bilgisayara Windows kurmak

izzet_Baku

Hectopat
Yer
Baku, Azerbaijan
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Şimdi bilgisayar topladım içində Windows kurulu fakat korsanlı. Şimdi ben orijinal lisans anahtarımla yeniden kurmak istiyorum. İlk önce sorunum şu. Windows 10 bende SSD kurulu şimdi C sürücünü silip 0'dan mı açmam lazım?
Ve formattan sonra yapılması gerekenler nelerdir?

Windows sitesinden ISO dosyasını indirip sıfırdan kurulum yapmanı tavsiye ediyorum. Kullandığınız crack vb. şey Windows'a entegre olduğu için güvenli değil.

Bahsettiğim ekran geldiğinde sürücüyü sil. Sonra yeni oluştur. Oluşturduğun bölüm seçili iken ileri butonuna bas. Windows oraya kurulur.

Merhabalar arkadaşlar. Şimdi bilgisayar topladım içində Windows kurulu fakat korsanlı. Şimdi ben orijinal lisans anahtarımla yeniden kurmak istiyorum. İlk önce sorunum şu. Windows 10 bende SSD kurulu şimdi C sürücünü silip 0'dan mı açmam lazım?
Ve formattan sonra yapılması gerekenler nelerdir?
Merhaba kardeşim. "Format" olarak kullandığımız tabir sizinde belirttiğiniz gibi işlem sırasında mevcut OS'nin kurulu olduğu diski tamamen silerek yapılan bir işlem.
Bunu yapmak isterseniz kaynak burada;

Bunun haricinde lisans key girerek aktive edebilirsiniz. Böylece orijinal olur.
O da burada;
sdsd.png

Merhaba kardeşim. "Format" olarak kullandığımız tabir sizinde belirttiğiniz gibi işlem sırasında mevcut OS'nin kurulu olduğu diski tamamen silerek yapılan bir işlem.
Bunu yapmak isterseniz kaynak burada;

Bunun haricinde lisans key girerek aktive edebilirsiniz. Böylece orijinal olur.
O da burada;
Eki Görüntüle 494370
yani lisansı şu şekilde yaparsam format atmaya gerek yok diyilmi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı