Yeni Binaya İnternet Hattı

Bir şey soracağım. Lütfen dürüstçe cevap verin. Neden TTnet? Neden Superonline, Uydunet gibi firmalar varken neden TTnet gibi rezil bir firmaya gidiyorsunuz? Neden?

Hat çekimi derken? Standart ADSL telefon hattı mı, yoksa fiber benzeri bir altyapı mı?
Kardeşim bir şeyi bilmeden uyduruk uyduruk konuşma. Adama ilk sor Uydunet altyapın var mı diye. Bende istiyorum ama altyapısı yok. Türk Telekom kullanıyorum mecburen. Şimdi Uydunet altyapısı yoksa nereye bağlasın çocuk. Zaten daha hat bekliyorsa Uydunet hiç olmaz diye tahmin ediyorum. Saygılarımla...

@SunSet Sevgili kardeșim, öncelikle 5-6 aylık bir konuyu hortlatmıșsın, tebrik ederim. :)
Soruna gelince, ben mesajımda sadece Uydunetten değil, Superonlinedan da bahsettim. Uydunet yoksa Superonline a gider. :)
Türk telekomdan kastın TTnet ise, sana 24 ay TTnet kullanmıș birisi olarak șunu söyleyeyim, TTnet kullanmak zorunda değilsin. Ben superonlinea geçiș yaptım. Sözde internet hızım TTnet ile aynı olmasına rağmen, TTnetde yapamadıklarımı Superonline ile yaptım. En basitinden Youtube. Ttnet ile kimi zaman 480p, kimi zaman 360p, nadiren 720p video izleyebiliyordum. Superonlineda ise 1080p izleyebiliyorum. Altyapı ADSL altyapısı. Yani aynı. İnternet hızı teoride aynı. Ama superonline her konuda daha iyi.
Ayrıca șunu da belirteyim;
Kardeşim bir şeyi bilmeden uyduruk uyduruk konuşma.
Böyle laflar, buraya yakıșmıyor. Yazdıklarımın yanlıș veya eksik olduğunu düșünüyorsan eğer, daha normal, kibar bir mesaj ile bana bunu belirtebilirsin. Kavga etmeye gerek yok. ;)
Mesajları daha dikkatli okursan sevinirim.

@SunSet Sevgili kardeșim, öncelikle 5-6 aylık bir konuyu hortlatmıșsın, tebrik ederim. :)
Ben mi hortlatmışım ? Konuyu okumadın sen galiba kardeşim benim. Benim şivem bu ben Doğu Karadenizliyim biz alışmışız böyle tavırlı konuşmalara. Ben küfür mü ettim? Sen orada ne yazdığımı anlamadın. Neyse kusura bakma kardeşim.

Beyler, tansiyonlar yükselmesin.. Konuyu açtığımda düzgün bir açıklama yapmamışım ve herkes bana "neden TTNET kullaniyorsun", " superonline'a geç", "uydunet'e geç" gibi şeyler yazmış. Altyapı yok beyler, yani Superonline ile uydunet'e geçmek ile olacak bir iş değil.. Ayrı bir konu ise vurdumduymaz TTNET çalışanları... En az 30 daire sokağa altyapı gelmesini bekliyoruz, adamlarda tık yok. Vallahi çıldıracağım..

Uzun süreden sonra technopat'a giriş yapmış bulunuyorum. Yeni evimize taşınalı 6 aydan daha fazla bir süre oldu. Halen altyapı bekliyorum... Bir bakıma daha iyi oldu, artık daha rahat ders çalışabiliyorum.
evin diğer yerleşim yerlerine olan uzaklığı nedir ? eviniz yerleşim yerinden yada saha dolabından uzak biyerderse ile telekom altyapı çeksede hayır gelmez

Hala gelmedi mi :O. Bizde yeni binaya taşınacağız da orada da altyapı yokmuş :(. Korkmaya başladım :'(.
Bursa'nın Demirtaş mahallesi'nde oturuyorum. Mahalle dediğime bakma 9 mahalleye ayırdılar. Orta kısımlarda altyapı var, ben biraz daha kenarda kaldığım için halen yok ama 1 alt sokağımda ve 2 arka sokağımda var. Bekliyoruz bakalım. Sen hangi şehirde yaşıyorsun?

Bursa'nın Demirtaş mahallesi'nde oturuyorum. Mahalle dediğime bakma 9 mahalleye ayırdılar. Orta kısımlarda altyapı var, ben biraz daha kenarda kaldığım için halen yok ama 1 alt sokağımda ve 2 arka sokağımda var. Bekliyoruz bakalım. Sen hangi şehirde yaşıyorsun?
Antalya, Sarılar'da yaşıyorum. Geçen hafta taşındık eve ve dehşet sıkıntılar çekiyorum. Evin 10 metre ötesindeki binada altyapı varken ve 3g çekiyor iken bizim binada altyapı yok ve 2g çekiyor Turkcell. Bakalım kaç ay daha sürecek bu işkence... Bu arada 2g den dolayı çoğu siteye zar zor girdiğimden geç gördüm mesajı, kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı