Çözüm Yeni bir bölüm oluşturamadık veya mevcut bir bölüm bulamadık

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Az önce benim başıma geldi win 11 yüklemeye çalışırken. Hem hdd hem de ssd takılıydı. HDD’yi çıkarıp tekrar yükle dediğim zaman bir sıkıntı çıkmadan yükledi. Sizde de 2 tane disk takılıysa windowsu kurmayacağınız diski çıkarın tekrar kurmayı deneyin.

usb flaştan win 11 kuruyorum herşey tamam windows yükleniyor ekranından sonra başa dönüyor tekrardan yardımcı olabilir mi bilgisi olan

Arkadaşlar sorunu çözdüm. şu şekilde ilk olarak "windows seçtiğiniz konuma yüklenemiyor" hatası aldım. HDD yi çıkardım. windowsu ssd ye kurmak istiyordum çünkü. bu işlemi yaptıktan sonra bu başlıktaki hatayı almaya başladım. usb yi farklı yerlere takıp çıkarıp yenile yaptım olmadı. sonrasında Recep abi'nin attığı kodları yazdım yine olmadı. son olarak da bilgisayari yeniden baslatip biosa girip sata modunu AHCI yaptim. ve boot override dan usbyi secerek sistemi açtim format sorunsuz başladı ben bunları yazarken bitti bile emeği geçen herkese teşekkür ederim umarım benim de birilerine faydam dokunur.

Geri
Yukarı