Yeni bir Matrix üçlemesi mi geliyor?

Yeni bir üçleme daha gelirse çok iyi olur.

Zaten ilk filmi de buradaki film konusundan görüp, izlemiştim. Hepinize tavsiye ederim.

Yeni bir üçleme daha gelirse çok iyi olur.

Zaten ilk filmi de buradaki film konusundan görüp, izlemiştim. Hepinize tavsiye ederim.

Yeni bir üçleme efekt bakımından günümüz imkanları ile tabi ki daha güzel olur ama eski oyuncuların verdiği tat bu filmde vermez bence...

vIiDtok.jpg

Aldığım kaynak: https://www.facebook.com/hayrettin/...0.1393709456./632756100094833/?type=3&theater

Los Angeles'dan bir kare... Hayrettin şu an orada İngilizce eğitimi için kursta kalıyor diye biliyorum.

Ama hep şeyi beklemişimdir. Filmin sonunda Neo aslında ölmüyor. Dikkat ettiyseniz makine onu taşırken Neo'nun kendi görüşüyle etrafı bir kez daha görüyoruz. Oradan devam etmesini çok istemiştim o zamanlar ama nasıl devam ettirebilirler ki konu bitiyor sonuçta... Ama o günkü imkanlar ile yapılan süper bir film ki şu an ki filmler ile bile yarışır.

Şahsen tekrardan aynı Matrix çekilsin istemem. O efsane olarak kalsın.

Ama öte yandan Star Trek geliyor aklıma... Ve filmi gerçekten çok fazla beğenmiştim. Eğer daha iyi bir kalitede yapabilirler ise Matrix üçlemesi akla fena gelmiyor.

2. Rönesans part 1 ve 2 bile yeter yeni film yapmaya. Animatrix'i izlemenizi tavsiye ediyorum. Yine W. kardeşler ürünüdür. Bence güzel kurgulanırsa, ki Matrix ve V For Vendetta'yı yapan elemanlar bunu da yapabilirler, yine yıllarca izlenen bir başyapıt sunabilirler.

Son düzenleme:
W. kardeşler mitolojik yazdıkları için aynı havayı sunabileceklerini düşünüyorum. Yapacakları tek hata izlediğimiz üçlemenin sonrasını anlatmaları olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı