Yeni bir SSD'de hangi disk bölümüne Windows kurulmalı?

MertUncas

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende Samsung 970 EVO Plus M.2 SSD vardı Windows ona kuruluydu şimdi yeni satın almış olduğum Kixoia Exceria Pro 1 TB taktım Samsung'u söküp, hiç format atmadan direk yeni almış olduğum SSD'yi taktım ve Windows format USB ile PC takıp açtım fotoğraf da atmış olduğum kısımdan hangisine tıklayacağım Windows'u yüklemek için?

981EC417-C80C-432F-9DC9-A1E2A70302AD.jpeg

USB belleğinize UEFI Windows için gerekli işlemleri yaptınız mı? Rufus programıyla USB belleğinizi düzenlemekten bahsediyorum.
Evet hocam Rufus programında düzenlemeler yapıp yeni m2 ssd’yi takmadan önce Windows 11 İSO dosyasını yükleyip atmıştım USB’nin içine ekrandan hangisine tıklamam gerekiyor
USB nin adı da KIXOIA 64GB belirteyim ekranda 4 tane var kıxoıa hocam karışıklık olmasın

Evet hocam Rufus programında düzenlemeler yapıp yeni m2 ssd’yi takmadan önce Windows 11 İSO dosyasını yükleyip atmıştım USB’nin içine ekrandan hangisine tıklamam gerekiyor
USB nin adı da KIXOIA 64GB belirteyim ekranda 4 tane var kıxoıa hocam karışıklık olmasın
Aslında parça parça değil de tek bir USB bellek şeklinde görünmesi gerekiyor. Bilemedim USB'yi hazırlama aşamsında bir hata yapmış olabilir misiniz?

Aslında parça parça değil de tek bir USB bellek şeklinde görünmesi gerekiyor. Bilemedim USB'yi hazırlama aşamsında bir hata yapmış olabilir misiniz?
Hocam bu kısımda 931.5 GB olan Kixoia yeni satın almış olduğum M2 SSD’ye kurmak istiyorum nasıl yapacağım ?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 10
Windows'u 930 GB küsürlü olan yeni SSD'nize kuracaksınız. Yani ikinci seçenek.
Yani böyle üzerine tıklayarak devam edicem dimi hocam ?
Cevapların için teşekkürler hocam iyi bayramlar yükleniyor şuan windows ❤️

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:

Geri
Yukarı