Yeni Broadwell işlemciler hakkında görüşleriniz

Ultra veya High ayarlar istiyorsanız 3 yıl sonra yetersiz kalır 280X. GTX 980 Ti veya AMD 3xx serisine terfi edersiniz 2-3 yıl sonra.
Evet ben de 3 yıl diye düşünüyordum zaten. şu anda bile para biriktirmeye başladım.

Şuanda Zen mimarisini merak ediyorum. Tasarlayan adam efsane olan Jim Keller. Zamanında AMD'nin Intel'i geçtiği işlemciyi tasarlayan adam FX 57'nin yaratıcısı.

Şuanda Zen mimarisini merak ediyorum. Tasarlayan adam efsane olan Jim Keller. Zamanında AMD'nin Intel'i geçtiği işlemciyi tasarlayan adam FX 57'nin yaratıcısı.

AMD'yi biliyorum ''Daha fazla performans istiyorsunuz, güç harcamasını kim umursar ki ? '' kafasından çıktıkları anda satabilirler.

GPU tarafındakı irelilemeye bak, CPU lara bak... İntel bize 2500k, 2600K yı çöpe attıracak bir işlemci yapamadı 4 yılda.

GPU tarafındakı irelilemeye bak, CPU lara bak... İntel bize 2500k, 2600K yı çöpe attıracak bir işlemci yapamadı 4 yılda.

Mesajınızda hata var ban yemeden düzeltin. Bu arada merak ettim, fotonuz da bayan resmi var ve profilinizde bay yazıyor ?

Mesajınızda hata var ban yemeden düzeltin. Bu arada merak ettim, fotonuz da bayan resmi var ve profilinizde bay yazıyor ?
Hocam hatayı söyler misiniz? Her bayan resmi koyan bayan olacak değil ki. Türkiyeli değilim, o yüzden bazı sözlerin yazımını bilmeyebilirim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…