Yeni Broadwell işlemciler hakkında görüşleriniz

Şuanda Zen mimarisini merak ediyorum. Tasarlayan adam efsane olan Jim Keller. Zamanında AMD'nin Intel'i geçtiği işlemciyi tasarlayan adam FX 57'nin yaratıcısı.

Şuanda Zen mimarisini merak ediyorum. Tasarlayan adam efsane olan Jim Keller. Zamanında AMD'nin Intel'i geçtiği işlemciyi tasarlayan adam FX 57'nin yaratıcısı.

AMD'yi biliyorum ''Daha fazla performans istiyorsunuz, güç harcamasını kim umursar ki ? '' kafasından çıktıkları anda satabilirler.

GPU tarafındakı irelilemeye bak, CPU lara bak... İntel bize 2500k, 2600K yı çöpe attıracak bir işlemci yapamadı 4 yılda.

Mesajınızda hata var ban yemeden düzeltin. Bu arada merak ettim, fotonuz da bayan resmi var ve profilinizde bay yazıyor ?
Hocam hatayı söyler misiniz? Her bayan resmi koyan bayan olacak değil ki. Türkiyeli değilim, o yüzden bazı sözlerin yazımını bilmeyebilirim :(.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı