Yeni Call Of Duty Oyunun Geliştiricisi Sızdırıldı

2019'da Sony, PS Plus kullanıcılarına Mart ayında COD4 Remastered vermişlerdi. Aynı yıl ne çıktı? Modern Warfare Reboot. Eğer Advanced Warfare verirlerse, belki Sony bize bir teaser yapabilir.

Hikayeyi üçüncü oyunda bitirdiler. İntikam alındı(kimse spoiler demesin 10 senelik oyun, oynamayan kaldıysa yuh artık.) Ve oyun bitti.

Ne bileyim hocam belki Soap dirilirdi Gaz mezarından çıkardı SSGT Griggs yeniden doğardı onlarla savaşa falan giderdik :D. Böyle fantastik bir şey olsa dahi razıyım ben açıkçası, tüm COD oyunlarını oynadım Mw serisi ve bo1 ve bo2 dışında diğerleri çöp. Yeni çıkardıkları Cold War da eh işte civarı bir şey bence. Bu seriye yeniden dönmeliler.

Ne bileyim hocam belki Soap dirilirdi Gaz mezarından çıkardı SSGT Griggs yeniden doğardı onlarla savaşa falan giderdik :D. Böyle fantastik bir şey olsa dahi razıyım ben açıkçası, tüm COD oyunlarını oynadım Mw serisi ve bo1 ve bo2 dışında diğerleri çöp. Yeni çıkardıkları Cold War da eh işte civarı bir şey bence. Bu seriye yeniden dönmeliler.
öyle bişi olması zor 🤣🤣🤣 ancak price ölmediyse yeni ekip kurabilir
benimde içimden remasted yapacakları geçiyor ya cod1 remasted yada cod 3 remasted yapacaklar pc versiyonu cod2 yi neden atladın diyenler o daha eskimedi 🤣🤣🤣

Activision akıllanmamış. Kaç yıldır yeni IP yapın diyoruz, aynı oyunu çıkarıp çıkarıp duruyorlar. Bu da çıkarsa 18. CoD olacak. Yazık yani, bu oyunlara çok iyi diyen kesim de var ya, beni o üzüyor...

Activision akıllanmamış. Kaç yıldır yeni IP yapın diyoruz, aynı oyunu çıkarıp çıkarıp duruyorlar. Bu da çıkarsa 18. CoD olacak. Yazık yani, bu oyunlara çok iyi diyen kesim de var ya, beni o üzüyor...
"Yeni IP" derken? Bu kısaltma ne anlama geliyor? Cevaplarsanız sevinirim. İlk kez duydum da.

Call of Duty'nin mw serisi çıkarsa price ekibi toplayacak ve eski görevleri yani bizim mw serisindeki oyunlarındaki görmediğimiz bölümlerden oluşacak. Ama mw serisi çıkmaz ise (bende öyle bekliyorum çıkmayabilir.) Advanced Warfare'i görebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı