Yeni Call of Duty Senaryosu nasıl olacak?

Bildiğim kadarıyla kimyasal saldırı ile ilgili olaylar oluyor, Captain Price hala duruyorsa ben eskilerle ilgili bir şeyler de eklenebilir. Trailer' ı izleyen oyuncuların çoğu konuşan seslerden bazılarının Ghost' a ait olduğunu düşünüyor. Kısacası beklemediğimiz karakterleri görebiliriz.

Bildiğim kadarıyla kimyasal saldırı ile ilgili olaylar oluyor, Captain Price hala duruyorsa ben eskilerle ilgili bir şeyler de eklenebilir. Trailer' ı izleyen oyuncuların çoğu konuşan seslerden bazılarının Ghost' a ait olduğunu düşünüyor. Kısacası beklemediğimiz karakterleri görebiliriz.
Bazıları eski serinin öncesini anlatacak diyodu. Ancak biraz mantıksız değil mi çünkü o zamanlar ne Ghost, ne Soap, Ne de Nikolai vardı...

Bazıları eski serinin öncesini anlatacak diyodu. Ancak biraz mantıksız değil mi çünkü o zamanlar ne Ghost, ne Soap, Ne de Nikolai vardı...
Call Of Duty' de Captain Price ilk olarak 2. oyunda gözüktü, zaten o oyun da İkinci Dünya Savaşı ile ilgiliydi. Yanlış biliyor olabilirim ama sanırım 2. oyundan sonra ilk olarak Modern Warfare 1' de gözüktü. Ayrıca eskileri anlatsa senaryoya göre kimyasal saldırı ile ilgili konular dönmezdi.

WW2'ya kadar her CoD serisinin oyununu alırdım, tam bağımlısıydım. WW2'dan sonra CoD benim için bitmiştir. BF'ci olarak yoluma devam ediyorum :D
Artık bi' yenilik yok maalesef hep benzeri senaryo vs vs vs.

WW2'ya kadar her CoD serisinin oyununu alırdım, tam bağımlısıydım. WW2'dan sonra CoD benim için bitmiştir. BF'ci olarak yoluma devam ediyorum :D
Artık bi' yenilik yok maalesef hep benzeri senaryo vs vs vs.
Gelmeyecek Soap, Gelmeyecek Yuri. Bazen insan Makarov' u bile özlüyor. Şuan yaşım 15, yaklaşık 6-7 sene önce, Call Of Duty oynarken Soap' ın ölümüne ağladığımı bilirim.

Eski serinin devamı olmayacak. Bildiğimiz karakterlerin alternatif hikayelerini ele alacaklar.
Şahsen ben halen iyi bir hikaye beklemiyorum. Çünkü IW ekibinin içi Sledgehammer ile dolduruldu.
Ayrıca Cpt. Price başka biri seslendiriyor. O sesi olmadan karaktere ısınabileceğimizi pek sanmıyorum.

Oyunu hikayesi için almadan önce, incelemelere göz atmanızı öneririm.
Çok oyunculusu için alacaksanız, tavsiye ederim. BF benzeyen mod filan baya farklılık katmışlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı