Yeni çıkacak GTA oyununun ismi Jason & Lucia olabilir mi?

Oyunun ismi GTA 6 olmayabilir ama dediğinizin olacağını hiç sanmıyorum. Ek paket gibi duruyor. Batı'daki firmaların neredeyse hepsi sayı koymayı bıraktı. Çünkü seriye yeni girecek insanlar fazla sayı görünce gözü korkup girmiyorlar seriye. Ama Japon'lar devam ediyor buna, örnek FF16, adam 16 oyun da birbirine bağlantılı sanıp 16. Oyunu beğenmesine rağmen almıyor belki de. Bu yüzden Rockstar'da sayı kullanmayabilir, ama GTA serisi çok büyük bir marka olduğu için buna ihtiyacı yok. Muhtemelen GTA 6 olacaktır ama olmazsa da şaşırmam.

Oyunun Grand Theft Auto jason & lucia ismini kullanması sence mantıklı mı güzel kardeşim?
Araştırma yaparken az biraz da kendi düşünme kabiliyetini işin içine katsaymışsın keşke ilk başta. Bir de 2 defa aynı yanıtı atmışsın hey Allah'ım. Bir de cümlende parantez içinde kendi teorim demişsin. Yok resmi açıklama bu zaten yazmasan öyle sanacaktık veya diyecektik ki bu herhalde lionel Messi'nin teorisi. Soruyu soran sensin zaten. Diyelim GTA 6 olmadı ismi. Olsa olsa GTA Vice City falan olur bak mesela önceki oyunlara. (GTA cj veyahut GTA niko mu?) hayır değil.
Koskoca kitapların veyahut filmlerin isminde bile çok nadiren rastlıyoruz kişisellik belirten özne odaklı mevzulara.
Ne bu biyografi filmi mia? Heleki GTA gibi bir açık dünya oyununda kimse AAA bu jason ve Lucia'yı anlatıyor almalıyım bu oyunu demez. İlgisini dahi çekmez. Bir biyografi öyküsünü oyuna aktarmak ne kadar mantıklı? Adamlar gider filmini yaparlar.
Hele her şeyi geçtim. Kim ki bu jason ve lucia da gidip oyununu yapacaklar. Oynasan oynasan 10 saat oynarsın ve biter hikayeleri. Eğer hakikaten çıkarsa tek başına ki bu isimle çıktı diyelim. Online modu olmaz. Bu da demek oluyor ki bu bir yan seri. DLC paketi diye de düşünebilirsin bunu.
Ve koskoca şirketin koskoca markanın koskoca oyunun ismi bu olacak ha. Lütfen az mantık.
Sen arkadaşın ile oyuna geçeceğin zaman ooo kanka gelde bir Grand Theft Auto jason & lucia.
Mı girelim diyeceksin? Hayır demezsin. Dünyadaki kimse demez. Her şeyi yine geçtim pazarlama stratejisi bile önemli bu noktada. Koyacağın isim dahi önemli. Her neyse daha çok konuşurum da kalsın bu kadar.
Kardeş hayırdır ne bu atar falan? ne sanıyorsun kendini? Benim konuya gelipte yazma o zaman, boş yere atarlanıyorsun kim canını sıktıysa git hesabını sor bana ne çemkiriyorsun? aynı yanıtı yanlışlıkla atmış olabilirim kalbini kırmak istemem ama bu gerginliğini atmazsan başına fena belalar açabilirsin haberin olsun sadece bir konu açtım açtığım konunun satırına da (olabilir mi sizce?) Diye soru sorma eki ekledim? Adamlar GTA 6 diye oyun çıkaracaklarsa bunu GTA VI traileri yakında yayınlanacak denirdi anlatabildim mi o yüzden bu teoriyi ortaya koydum bir daha bu şekilde beni terslersen tepemi attırabilirsin kendine hakim ol. Adam gibi yazıyorsan yaz saygılı ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı