Yeni çıkaçak orta düzey ekran kartları beklenmeli mi?

Ekin2407

Decipat
Makaleler
3
AMD ve NVIDIA'nın yeni çıkacak ekran kartlarını beklemeli miyim yoksa 1660S mi almalıyım yakın fiyata daha iyi 1080P performansı alabilir miyim hedefim Ultra ayarlarda 1080P 60FPS oynamak. GPU bütçem 2500TL.

Neden hocam RTX3080 RTX2080'den daha ucuz çıktı yine 2060 gücünde bir GPU'yu 2500 liraya neden çıkarmasınlar ve sizce çıkarsa fiyat ne olur?

2500 TL'ye yeni çıkacak hiçbir ekran kartını alamazsın. En kötü ihtimal 3060 bile 4 binin altında olmaz.

O çıkana kadar dolar olur 10TL boşuna cambazlık yapmaya gerek yok hocam. Siz en iyisi güzel bir 1660S alın keyfinize bakın.

Bende öyle düşünüyorum hocam teşekkür ederim tavsiyeler için umarım pişman olmam.
2500 TL'ye yeni çıkacak hiçbir ekran kartını alamazsın. En kötü ihtimal 3060 bile 4 binin altında olmaz.
Haklısınız sanırım.

Hocam sadece 3 haftadır takip ediyorum her şeyi. Sistem toplamaktı amacım. Yakın zamanda bir aksilik olmazsa toplayacağım. Ben de beklemeyi düşündüm sizin gibi ama 3 haftada toplayacağım her bir parçanın fiyatı nasıl arttı görmeniz lazım. Alt-orta sınıf ekran kartları bile gereksiz hak etmeyen fiyatlarla artmaya devam ederken. 2500 TL gibi bir rakama yeni ekran kartı almak çok komik olur.

Fırsatınız varken direkt alın.

Hocam sadece 3 haftadır takip ediyorum her şeyi. Sistem toplamaktı amacım. Yakın zamanda bir aksilik olmazsa toplayacağım. Ben de beklemeyi düşündüm sizin gibi ama 3 haftada toplayacağım her bir parçanın fiyatı nasıl arttı görmeniz lazım. Alt-orta sınıf ekran kartları bile gereksiz hak etmeteyen fiyatlarla artmaya devam ederken. 2500 TL gibi bir rakama yeni ekran kartı almak çok komik olur.

Fırsatınız varken direkt alın.

Hocam sıkıntı çıktı babama yeni telefon alıcağız başka çare yok şubata erteleyelim dedi bende olur dedim ama bütçe 7000TL'ye çıktı peki 7000TL sistemde ekran kartına ne kadar verilir şubatta alacağım o zamana kadar AMD ve NVIDIA yeni ekran kartlarını tanıtmış ve yeni AMD ve Intel işlemciler tanıtılmış olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı