Yeni çıkan 16 inc MacBook Pro M1 Max alınır mı?

Bilgiler için çok teşekkür ediyorum çogu arkadaşımız Pro al demiş haklılarda zaten ama şöyle bir durum daha var M1 Max işlemci ve 32 gbu RTX 3080 eş değer deniliyor tabii ki de Apple bilgisayarların oyun için alınmayacağını biliyorum iş ve profesyonellik amaçlı alıyorum ama ileride Apple bu kadar güçlü GPU bilgisayarlar çıkartınca oyun işinede el atacak gibi geliyor ve ayrıyeten parallels ve crossover gibi sanallıştırma üzerinden boş vakitlerimde ayrı bir Gaming PC'ye ihtiyaç duymadan oyun da oynamak istiyorum bu yüzden M1 Max 32 gbu almayı düşünmüştüm.

Doğru düşünmüşsün ancak 32 çekirdek diyoruz ekran kartları+işlemcilerde Total'de 32 çekirdekli bir döneme girince bu değerler komik kalabilir yani hemen hemen denk performans birimine gelince Mac'ler ve bilgisayarlar yine Mac'ler geride kalabilir diye düşünüyorum.
Max işlemci testlerini görmeden net bir şey demek zor. Fakat m1'e uygun altyapı ile oyun sunarsa yapımcılar, ekran kartı firmaları duman olur.

8 GB RAM şu an bu Mac'lerde 2200 TL ki yükseltmeler dahil şu anda en uygun ve ideal Mac 25'lere dayanıyordu galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı