Yeni Cooler Master MH630/MH650/MH670 kulaklıklar nasıldır?

Sizce Hangisi ? Ve Nedeni

• MH630

Oy: 17 21,5%
  • MH650

Oy: 39 49,4%
  • MH670

Oy: 23 29,1%

• Oy verenlerin toplamı
    79
MH 670 modelinin kulak padlerinin deri olması beni gerçekten üzdü. Diğerleri gibi kumaş olsaydı çoktan almıştım. Kutu içeriğine opsiyon olarak koymaları gerekirdi diye düşünüyorum.

Toplu cevap veriyim arkadaşlar bayağı sorular var burada. Gözüme çarpanları söylüyorum sorunuz varsa buradan sorabilirsiniz.

-MH670 20 saat pil ömrü sunuyor.
-Şu an ürünler zaten seçkin bayilerde var. Kimse kafasına göre fiyat koymuyor her fiyattan haberdarız. Fiyatlar normal. Doları da göz önüne alın lütfen.
-MH630 Stereo, Stereo modelin mikrofonunda hafiften dipses olması biraz normal sonuçta jack girişli. USB Her zaman daha net mikrofon kalitesi sunar. Bu sizin bilgisayarınızda ki ses kartıyla da alakalı biraz.
-MH650 çok yakında Hepsiburada üzerinden satışa çıkacak. Sadece orada bulunacak ve satıcı Hepsiburada olacak.

Son olarak MH670 benim favorim şu anda. Ben uzun süredir bu kadar kaliteli kablosuz bir kulaklık kullanmadım. Rahatlık deseniz var ses kalitesi deseniz var. Tabii bu benim şahsi yorumum, sizler farklı düşünebilirsiniz. Ayrıca MH650-MH630 rahatlık olarak MH670'in önüne geçiyor bunuda söyleyebilirim.

İyi forumlar.

Ürünü dün akşam satın aldım Adeks bilişim henüz kargolamadı 😄 Haftaya kalacak sanırım inceleme
@Cooler Master Türkiye MH650'nin kulak yastığını MH670'e taksak herhangi bir uyumsuzluk olur mu? Bildiğim kadarıyla boyutları aynı . Harici olarak satılırsa yaz aylarında kullanmak için MH650 kulak yastığından satın alabilirim .

Ürünü dün akşam satın aldım Adeks bilişim henüz kargolamadı 😄 Haftaya kalacak sanırım inceleme
@Cooler Master Türkiye MH650'nin kulak yastığını MH670'e taksak herhangi bir uyumsuzluk olur mu? Bildiğim kadarıyla boyutları aynı . Harici olarak satılırsa yaz aylarında kullanmak için MH650 kulak yastığından satın alabilirim .

Ben facebook sayfalarından sordum harici olarak satılmayacağını söylediler. Eğer satılacak olsaydı bende alıcaktım mh670.

Ben facebook sayfalarından sordum harici olarak satılmayacağını söylediler. Eğer satılacak olsaydı bende alıcaktım mh670.
Harici olarak satmayacakları aşırı saçmalık MH670 deri yarın öbür gün elbet yıpranacak yenisini nereden temin edeceğiz ? Bu durum ilerleyen zamanlarda değişkenlik gösterebilir. @Cooler Master Türkiye yanıtlarsanız sevinirim :)

Bu ses kartı olayını biraz fazla abartıyorsunuz. Sonuçta kulaklık sanal 7.1 ve sanal tüm 7.1ler yazılımsal oyundan ibaret. Windows Sonic veya Dolby atmos programları ile kolayca surround özelliği kazandırabilirsiniz 3.5 jacklı kulaklıklara. Hatta anakartınız iyiyse realtekin yazılımı üzerindende 7.1 açmak mümkün. Dolayısıyla çokta büyütmemek lazım 3.5 olması avantaj bile cep telefonu ile de kullanırsınız.

https://www.hepsiburada.com/cooler-...b-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-p-HBV00000SBVY6 fiyatı belli oldu 750tl :)
Bu ses kartı olayını biraz fazla abartıyorsunuz. Sonuçta kulaklık sanal 7.1 ve sanal tüm 7.1ler yazılımsal oyundan ibaret. Windows Sonic veya Dolby atmos programları ile kolayca surround özelliği kazandırabilirsiniz 3.5 jacklı kulaklıklara. Hatta anakartınız iyiyse realtekin yazılımı üzerindende 7.1 açmak mümkün. Dolayısıyla çokta büyütmemek lazım 3.5 olması avantaj bile cep telefonu ile de kullanırsınız.
Anakartım B450m giriş seviyesi

Yeni konular

Geri
Yukarı