Yeni CS:GO Fragmovie'm

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yeni CS:GO Fragmovie'm nasıl olmuş?
Eskilerinden daha iyi mi? Ne yazık ki 1080P kayıt çekemiyorum, telefondan yaptığım için de 60 FPS olmuyor video. Bu 2 hatayı görmezden gelip yorumlarsanız sevinirim :).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Lyrinx Sizin görüşlerinizi de merak ediyorum hocam.
@skyyy Gül gül öldük.

Son düzenleme:
Güzel hocam, telefondan yaparak ilerlemek zor gibi. Dost acı söyler, bilgisayardan yaparsan çok daha güzel 60FPS videolar çıkarabilirsiniz. Onun dışında ayarlarınızı en yükseğe çekebilrseniz çekin çünkü arkadan baktığınızda silahların deseni gözükmüyor.

Benim yaptığım bir edit. (Sistem aldığımda piyasanın en iyisi olacağıma ant içtim.)

Hatalarım çoktu editimde biliyorum.

Güzel hocam, telefondan yaparak ilerlemek zor gibi. Dost acı söyler, bilgisayardan yaparsan çok daha güzel 60FPS videolar çıkarabilirsiniz. Onun dışında ayarlarınızı en yükseğe çekebilrseniz çekin çünkü arkadan baktığınızda silahların deseni gözükmüyor.

Benim yaptığım bir edit. (Sistem aldığımda piyasanın en iyisi olacağıma ant içtim.)

Hatalarım çoktu editimde biliyorum.
Geçmeyi düşünüyorum bilgisayara ama siz ne kullanıyorsunuz? Ben adam akıllı bir ücretsiz program bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı