2. CS:GO Fragmovie'm

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, geçen günlerde basit bir fragmovie yapmıştım. Bugün başka bir tane daha yapayım dedim, nasıl iyi mi? Eskisinden güzel mi? Gelişme kat etmiş miyim?
Eski Fragmovie:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yeni Fragmovie:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1. Fragmovie için açtığım konu

Son düzenleme:
Niye öyle dediniz ki hocam, evet daha fazla emek harcadım eskisine :). Video uzunluğundan dolayı mı?
Hayır, bir kere ikinci video şarkıdan kaybediyor benim için. İlk videonun girişi yazı hariç güzel olmuş, bir de ikinci videodaki headshot attıktan sonra gelen slowmotion'u sevmiyorum.

"Niye öyle dediniz" derken? Fikirlerimizi almak için konu açmışsın ve bende açık sözlü birisi olarak fikrimi dile getirdim.

Hayır, bir kere ikinci video şarkıdan kaybediyor benim için. İlk videonun girişi güzel olmuş, bir de ikinci videodaki headshot attıktan sonra gelen slowmotion'u sevmiyorum.

"Niye öyle dediniz" derken? Fikirlerimizi almak için konu açmışsın ve bende açık sözlü birisi olarak fikrimi dile getirdim.
Hocam ben de fikirlerinizi sordum. Ayıp ediyorsunuz bunun için size darılacak değilim.
Hayır, bir kere ikinci video şarkıdan kaybediyor benim için. İlk videonun girişi yazı hariç güzel olmuş, bir de ikinci videodaki headshot attıktan sonra gelen slowmotion'u sevmiyorum.

Slowmotion abartı olmuş yani, tamam. Daha az yapmaya çalışacağım, 3. videoda artık daha iyisi olur umarım. Teşekkür ederim eleştirdiğiniz için.

Hocam ben de fikirlerinizi sordum. Ayıp ediyorsunuz bunun için size darılacak değilim.

Slowmotion abartı olmuş yani, tamam. Daha az yapmaya çalışacağım, 3. videoda artık daha iyisi olur umarım. Teşekkür ederim eleştirdiğiniz için.
Bir de ilk videoda RICH kelimesinin videodan önce gelmesi pek hoş durmamış, yeni videonda ona da dikkat et. İyi şanslar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı