Yeni depolama için HDD önerisi

omerikof

Hectopat
Selam yeni aldığım sistemde 500GB M.2 SSD olduğu için ve bunun bana yetmeyeceğini bildiğim için ekstra depolama olarak bir 1-2 TB HDD almayı düşünüyorum 5000RPM ile 7000 RPM HDD arasında ne fark olur ya da SSD ile fiyat farkları nedir? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 TB SSD alabiliyorken HDD almak olmaz, üstteki ürünü düşünebilirsiniz.
Haklısınız lakin hâlihazırda 500 gb ve 1 tb ssd mevcut. 1tb ssd yerine 2 tb hdd daha mantıklı değil midir?

WD Blue 2TB olanını alabilirsin. Hem önbellek yüksek ( 256 MB ) hem de disk boyutu. Ayrıca okuma yazma hızları da çok iyi. 300 MB'a yakın değerler veriyor. Bende yeni aldım öneririm 2 ay falan oldu genelde oyun için kullanıyorum çok güzel performansı var tabii yedek ya da depolama olarak da kullanırsınız.

WD Blue 2TB olanını alabilirsin. Hem önbellek yüksek ( 256 MB ) hem de disk boyutu. Ayrıca okuma yazma hızları da çok iyi. 300 MB'a yakın değerler veriyor. Bende yeni aldım öneririm 2 ay falan oldu genelde oyun için kullanıyorum çok güzel performansı var tabii yedek ya da depolama olarak da kullanırsınız.

Bu mu kardeşim?

Bu mu kardeşim?

Evet. Ben buradan aldım. İndirimleri beklerim dersen 800-900₺ civarına düşüyor bu arada. Ben 898₺'ye almıştım buradan. Satıcısı Hepsiburada.

Yeni konular

Geri
Yukarı