Yeni Diana'yı nasıl buldunuz?

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Diana main biri olarak yenilenmiş halini sevdim ama hala arada sanki ufak bir nüans var. Çok çok belli olmuyor ama net bir şekilde hala çok güçlü olduğunu söyleyebilirim. Anormal KDA'larım vardı zaten, şimdi de aynı o yüzden hasar bakımından iyi olmuş diyorum. Alışana kadar E yeteneği yerine R yeteneğini atıyordum boş yere Ultimate kullanmak da sıkıntılı :D 2 maçta alıştım zaten. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 yıl ara verdim ve dün oyuna tekrar başladım. Katarina almıştım ve karşımda Diana vardı. Değiştiğinden haberim yoktu. 😄 3.Seviye iken bana bir tek atmış, anlatılmaz yaşanır diyelim. 0-2 geri düşmüşken sonradan toparlayıp 16-4 gibi bir skorla kazandım. Erken oyunda gereksiz güçlü, orta oyunda eski haliyle aynı diyebilirim.

Geç oyunda gerçekten ultisi çok fazla OP özellikle takım savaşlarında.
Katılıyorum ama tam hissettiğim ve hoş bulmadığım özelliğine nokta atmış burada sayın Riot. Çünkü tekle kaç tekle kaç tarzı bir oynanış gerekiyordu. Bu da bu süre zarfında eriyip ölmenize neden olabiliyordu gerekliydi.

Size göre bu bir zayıflatma olarak mı gözüküyor bilemem fakat orman diana için oldukça güçlü olmuş. 3lvl gank potansiyeli aşırı güçlü. Ben sevdim yeni halini. Yapışkan amumu'dan daha yapışkan olmuş q e e ile sıçra atsa dahi takip edebiliyorsunuz rakibi.

800 hasar kadar az vuruyor artık.Gözlemlerim bu yönde eski tadı kalmamış. Atıldığı adamı kesebilirse ne alaka aksi takdirde ölür gibi görünüyor.Kötü olmuş beğenmedim :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı