Yeni dolar dönemi

Ekim'de zaten bu seviyelerdeydi, çok düşmüş gibi seviniyorlar. Dün faiz artırımı geldi, dolar hâlâ açıklanmadan önceki hali ile aynı. Hiç etkisi olmadı. Bu seviyelerde kalır gibi bir süre, daha sonra artmaya başlar.
Halk kolay gaza geliyor, ama uzun sürmez yine yükselir.

Bir süre daha stabil gittikten sonra tavan yapmasını bekliyorum tekrardan. Gelen faiz arttırımı doların kısa vadede fırlamasını engelledi sadece, bir sonraki toplantıda faiz arttırımı gelmezse dolar yine rekorları zorlayacaktır.
Bir sonraki toplantıda dün açıklanan kadar faiz artırımına gidemezler. Yürek ister.
1TL düştü, vermek zorundalar. Ha, aptal insanlar almaya devam ettikçe tabii ki de düşmez. Bir umut gene de...
8,40 falan olunca fiyatlar tam güncellenmediki zaten az çok şu anki kur zamanında satılan fiyatlara yakındı fiyatlar.

Arkadaşlar güncelleme yapıyorum.

1 ABD doları eşittir.
7, 59 Türk lirası.

:)
Son dakika güncellemesi yapayım ben de.
Screenshot_2020-11-20-13-04-47.png

Umarım çalışmalar başlamıştır, yoksa dolar patlayacak.

Bir sonraki toplantıda dün açıklanan kadar faiz artırımına gidemezler. Yürek
Ben de oyle düşünüyorum. Bu toplantı çok kritikti ve piyasanın istediği karşılanmaliydi. MB'nin bağımsız görünme olayını da yaşattılar. Sonraki toplantıdan sonraki doviz değerleri çok oynayacaktır diye düşünüyorum. O zamana kadar bu seviyede kalırsa şükretmek gerekiyor.

Reform olmadıkça dolar hiçbir zaman yerinde kalmaz unutmayın bunu. Bu düşüş geçici bende isterim çıkmasın ama maalesef çıkacak gene.

Yeni konular

Geri
Yukarı