Yeni dolgu yapılan dişim dilimi kesiyor

Emirhan0307

Decapat
Daha fazla  
Dün dolgu yapıldı en arka azı dişime biraz içe doğru ve dolgu yaparken kenarını keskin yapmış sürekli dilimle temas halinde olduğu için canımı yakıyor. İlk başta fark etmedim ama dolgu yapılan yer biraz yüksek olmuş onu da düzelttirmek istiyorum. Direkt doktora gitsem randevu al diyecekler. Randevu aldığımda da önce bakacak sonra başka güne randevu verecek. Nereden baksan en fazla 10 15 dk sürürek iş için bir 2 hafta geçecek. Böyle bunu hızlıca halledebileceğim bir yol var mı? Acile gitsem kabul etmezler diye düşünüyorum.

Dün dolgu yapıldı en arka azı dişime biraz içe doğru ve dolgu yaparken kenarını keskin yapmış sürekli dilimle temas halinde olduğu için canımı yakıyor. İlk başta fark etmedim ama dolgu yapılan yer biraz yüksek olmuş onu da düzelttirmek istiyorum. Direkt doktora gitsem randevu al diyecekler. Randevu aldığımda da önce bakacak sonra başka güne randevu verecek. Nereden baksan en fazla 10 15 dk sürürek iş için bir 2 hafta geçecek. Böyle bunu hızlıca halledebileceğim bir yol var mı? Acile gitsem kabul etmezler diye düşünüyorum.

Kendiniz kesecek haliniz yok ya. Mecbur randevuyla halledin. Geçici olarak gündüzleri üzerine sakız yapıştırın yani sakız çiğneyin ve oraya yapıştırın.

Hocam dişten çok çektim hala çekiyorum. Doktor hata yapmadıysa 1 aya pürüzler kalkacaktır 2-3 ay civarında da yüksekliği azalacaktır.

Hakiki tecrübe konuşuyor hatalı uzunlukta bırakırsa 1 haftaya çene ağrınız olur, özelse gidersiniz düzelttirirsiniz. 10 gün kuralı var(tedavi günü dahil).

Geri
Yukarı