Yeni dosya gezgininin fotoğrafları paylaşıldı

Şu Microsoft bir türlü akıllanmadı. 2007'den beri Vista bile birlikte sunulan Explorer yıllardı hala aynı. Ufak ufak yamalarla önümüze sunuyorlar. Eğer Microsoft Windows 12'yi sıfırdan yazmazsa şu NT 6.0 yamalı Windows elinde patlayacak.
Linux kullanın başınız ağrımasın.

Yeni dosya gezgininin Türkçe resimleri.
Koyu mod.

Ekran Görüntüsü (1).png

Ekran Görüntüsü (3).png

Ekran Görüntüsü (4).png

Açık mod.

Ekran Görüntüsü (5).png

Ekran Görüntüsü (6).png

Ekran Görüntüsü (7).png

Ekran Görüntüsü (8).png

Daha önce deneyimim var.

Siz kalmayı mi düşünüyorsunuz?

Ana makineye atmışsınız galiba.

Ana makinede ama test diskinde 2 tane SSD var birinde RTM diğerinde Insider kurulu ve evet Insider olan disk bu sürümde kalacak yeniliklere bakmak için.

@489798 bir şer daha fark ettim yeni dosya gezgini eskisine göre daha hızlı açılıyor Windows 10'daki gibi olmuş hızı.

Son düzenleme:
Ana makinede ama test diskinde 2 tane SSD var birinde RTM diğerinde Insider kurulu ve evet Insider olan disk bu sürümde kalacak yeniliklere bakmak için.

@489798 bir şer daha fark ettim yeni dosya gezgini eskisine göre daha hızlı açılıyor Windows 10'daki gibi olmuş hızı.

23h2ye gelse çok iyi olur 21h2'den direkt olarak geçerim 22H2'ye de bu yeniden dizayn edilen tasarım entegre edilirse geçerim.

23h2ye gelse çok iyi olur 21h2'den direkt olarak geçerim 22H2'ye de bu yeniden dizayn edilen tasarım entegre edilirse geçerim.

Bu tasarımın RTM'ye kadar geliştirilmesi 23h2'ye kadar sürer büyük ihtimalle hala ufak tepek bugları var hızlı erişimden sabitlenen dosyalar kaldırılmıyor sağ tık çalışmıyor hızlı erişimde klasöre sağ tıklayınca ama 22H2'ye gelir mi bilmiyorum.

@489798 @neXusTS yeni dosya gezginin açılış hızına bakmak isterseniz videosunu çektim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı