Yeni ekran kartı almalı mıyım ?

• Konuyu başlatan Batuhan Yücel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B
Arkadaşlar ilk önce bişi sorucam. Siz bana ekran tavsiyesi ettiniz sizin dediğinz ekran kartına baktım alacağım ekran kartından üstün fakat benim sorunuma kimse cevap yazmamış kimse galiba .

Tekrar soruyorum 1.5 yıllık pc , 1 kere mavi ekran hatası verdi , baya bi oyun oynarken ekran karardı , 1 kere de masanın üstünden düştü ve bu onlanlara rağmen sorunsuz çalışıyor arada kafayı yiyioda ama bi sorun çıkmıyo lütfen arkadaşlar bi sorun çıkar mı ?

Güç kaynağını da yaz. Ona da bakalım iyiyse bu ekran kartı hiç bir sorun çıkarmaz.

Arkadaşlar ilk önce bişi sorucam. Siz bana ekran tavsiyesi ettiniz sizin dediğinz ekran kartına baktım alacağım ekran kartından üstün fakat benim sorunuma kimse cevap yazmamış kimse galiba .

Tekrar soruyorum 1.5 yıllık pc , 1 kere mavi ekran hatası verdi , baya bi oyun oynarken ekran karardı , 1 kere de masanın üstünden düştü ve bu onlanlara rağmen sorunsuz çalışıyor arada kafayı yiyioda ama bi sorun çıkmıyo lütfen arkadaşlar bi sorun çıkar mı ?

Kardeşim ben sana sorun çıkarmaz demiştim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı