Yeni ekran kartı nasıl takılır?

Umutyl

Femtopat
Daha fazla  
5600 XT ekran kartım vardı o kartı sattım. RTX 3060 aldım fakat PC de AMD driverları duruyor. Elimde eski kart olmadığından direk 3060'ı takıp DDU ile AMD sürücülerini kaldırabilir miyim? Kaldırsam bir problem olur mu?

5600 XT ekran kartım vardı o kartı sattım. RTX 3060 aldım fakat PC de AMD driverları duruyor. Elimde eski kart olmadığından direk 3060'ı takıp DDU ile AMD sürücülerini kaldırabilir miyim? Kaldırsam bir problem olur mu?

Ekran kartını takmadan sürücüyü silin sonra kartı takın ve güncel sürücüyü kurun.

Olmaz. Bende elimdeki 5500XT'yi sattım. Arkadaşımdan idarelik bir NVIDIA kart aldım. DDU ile AMD driverlarını sildim. Nvidia yükledim. Hiçbir problem yok.

DDU ile sürücüleri silin. Ekran kartının tüm programlarını silin. Sonra ekran kartını çıkartıp yeni erkan kartını takın. Ardından sürücüsünü kurun ve optimize edin. Diye biliyorum.

DDU ile AMD sürücülerini kaldır, RTX 3060'ı tak, sürücüleri kur. Hayırlı olsun.

Ekran kartını takmadan sürücüyü silin sonra kartı takın ve güncel sürücüyü kurun.

Adam satmış ekran kartını nasıl ekrana görüntü gelecek acaba takmadan 3060'ı.

Yeni konular

Geri
Yukarı