Yeni ekran kartı vs Nintendo Switch

Çok fazla oyun satın almayacaksanız Switch Lite modeline de bakabilirsiniz. Sadece el modu var ve 2200 lira civarında. Ek olarak cihazın 4 seneden az ömrü kaldı ve 3.parti desteği artık bitmek üzere. Bunlara rağmen istiyorsanız alınır.
3. Parti desteği derken? Bu arada 4 seneden az ömrü kalmadı ayrıca televizyona bağlayacağım için lite modelini düşünmüyorum.

3. parti desteği derken? Bu arada 4 seneden az ömrü kalmadı ayrıca televizyona bağlayacağım için Lite modelini düşünmüyorum.

Bizzat Nintendo açıkladı ömrü 4 sene kaldı. Artık Nintendo'nun kendi oyunları dışında düzgün oyun gelmeyecek yani gelirse de 500-600p de sürünerek gelecek. Yakında Switch Pro çıkacak. En azından Switch Pro biraz daha oynanabilir halde olacaktır. Ayrıca 3DS de de olduğu gibi Switch Pro'ya özel oyunlar da gelebilir. Yani bazı oyunlar normal Switch'e gelmezken Switch Pro'ya gelebilir.

Bizzat Nintendo açıkladı ömrü 4 sene kaldı. Artık Nintendo'nun kendi oyunları dışında düzgün oyun gelmeyecek yani gelirse de 500-600p de sürünerek gelecek. Yakında Switch Pro çıkacak. En azından Switch Pro biraz daha oynanabilir halde olacaktır. Ayrıca 3DS de de olduğu gibi Switch Pro'ya özel oyunlar da gelebilir. Yani bazı oyunlar normal Switch'e gelmezken Switch Pro'ya gelebilir.
Switch pro ne zaman çıkacak? Beni 1-2 yıl idare etsin yeter.

Geri
Yukarı