Çözüldü Yeni ekran kartını taktıktan sonra görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

neonoxxs

Hectopat
Merhaba. Bugün aldığım ekran kartı geldi. Eski ekran kartını çıkartıp yenisini taktım fakat ekran kartı fanı 2 saniye çalışıyor, daha sonra kendi fan çalışmıyor. Ne yapmam gerekiyor? Acaba BIOS güncellemesi mi yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski ekran kartını Aygıt Yöneticisi'nden sildiniz mi, bende de gelmemişti ekran eski ekran kartını takıp Aygıt Yöneticisi'nden kaldırıp diğerini takmıştım olmuştu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski ekran kartını Aygıt Yöneticisi'nden sildiniz mi, bende de gelmemişti ekran eski ekran kartını takıp Aygıt Yöneticisi'nden kaldırıp diğerini takmıştım olmuştu.

Diyelim kaldırdım, yeni ekran kartı yine çalışmadı. O zaman ne yapacağım?

Bu ekran kartı sıkıntılı da olabilir. Bu sistemde normalde gelmesi gerekir. Başka bir yerde deneme imkanı var mı?

Kuzenimin bilgisayarında deneyebilirim hocam.

Onlar da HDMI mı kullandı?

Bugün servise gittim , oradaki bilgisayarda çalıştı tekrar eve götürdüm hala bende çalışmıyor.
Onlar da HDMI mı kullandı?
Evet.

Bilgisayarı açıyorum sadece sol çaprazın biraz altında çizgi çıkıyor sonra tekrar sinyal yok diyor.

Evet.

Bilgisayarı açıyorum sadece sol çaprazın biraz altında çizgi çıkıyor sonra tekrar sinyal yok diyor.

Son düzenleme:
Niye bu kadar boşa uğraşmış herkes? Yapılması gereken tek şey var.

Geri
Yukarı