Yeni ekran kartını taktıktan sonra Verifying DMI pool Data uyarısı

RisingSun123

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun süredir sistemime yeni parçalar yeni ekran kartı araştırıyordum. Geçen pazar Asus GTX650 Ti Boost ekran kartını aldım ve anakartıma taktım. PC aslında gayet stabil çalışmaktadır Bekleme süreleri, açılış süresi, GPU, CPU ısı değerleri gayet iyi durumda ancak bilgisayarımı açtığımda öncesinde olduğu gibi yazılar çıkıyor. Ardından önceden hiç karşılaşmadığım "Verifying DMI Pool Data...." uyarısı çıkıp 1 saniye beklemeden windows u başlatıyor. Yeni ekran kartını taktıktan sonra olan bir durum neden böyle yapıyor olabilir ? açıklayabilirseniz sevinirim arkadaşlar.

Bir diğer anlatacağım sorun ise şu fotoğraflarda gördüğü gibi neden sağ tarafta "Warning" ile başlayan kırmızı yazılar var ? bu ne gibi bir sorun teşkil ediyor ? Bilgisayarım gayet stabil çalışmakta gayet hızlı ve iyi durumda bir problemde yaşamıyorum ama bu sorunların açıklamalarını yazarsanız sevinirim. SS'ler;

ElG5jA.jpg
p4yBQ0.jpg
vzknv6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
3. Fotograftaki "Warning"de, "Ekran kartı iyi çalışmıyor." diyor. Ama sen aldırış etme. BIOS eski olduğundan (UEFI olmadığından) yeni ekran kartları takıldığında böyle şeyler yazar.

Teşekkür ediyorum. Herhangi bir sorun yok değil mi şimdi bilgisayarımda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı