Yeni ekran kartları AMD vs NVIDIA

RTX 30XX serisi bu sene çıkacak diye hatırlıyorum. Fiyatları tabii ki yüksek olacak fakat çıkışından bir süre sonra biraz da olsa ucuzlar diye düşünüyorum. Güzel bir bütçeniz varsa bence beklenir.

RTX 30XX serisi bu sene çıkacak diye hatırlıyorum. Fiyatları tabii ki yüksek olacak fakat çıkışından bir süre sonra biraz da olsa ucuzlar diye düşünüyorum. Güzel bir bütçeniz varsa bence beklenir.
Dün haber olarak geldi foruma.

Ucuzlaması için hiçbir sebep yokken neden ucuzlasın ki?
Ayrıca bence NVIDIA kartları bekleyin. Artık nası ısınmıyorsa tek fan koymuşlar. 350Watt TDP nedir ya? NVIDIA neler yapıyor.

Hocam ekran kartı için 4000TL ayırdım RX 5700 XT veya RTX2060 Super alacaktım fakat bu yeni kartlar kafamı karıştırdı ve yeni NVIDIA kartlarda PCI Express 4.0 destekliycek mi veya şu an RTX2060 Super alsak ilerde dlss 2.0 destekler mi?

Ayrıca bence NVIDIA kartları bekleyin. Artık nası ısınmıyorsa tek fan koymuşlar. 350Watt TDP nedir ya? NVIDIA neler yapıyor.
Tek değil, habere iyi bakın, bir önde bir arkadasında kartın.
Evet PCI 3.0 ile ilgili bir yazı göremedim bende.

Büyük ihtimalle ülkemizin piyasasına yansımaz fakat satışa ilk çıktığında daha pahalı olup sonradan ucuzlayan ürünler mevcut.
Artık nasıl ısınmıyorsa tek fan koymuşlar.
Arkalı önlü birer tane olmak üzere iki tane fan var.
Yeni NVIDIA kartlarda PCI Express 4.0 destekleyecek mi veya şu an RTX2060 Super alsak ileride DLSS 2.0 destekler mi?
Buna bir cevabım yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı