Yeni format atılan PC takılıyor

mithath

Centipat
Daha fazla  
Dün itibarıyla 120GB James Donkey SSD sipariş ettim Windows 10 kurdum temiz şekilde ama düzgün kullanamıyorum mouse da dahil PC takılıyor birkaç sn sonra düzeliyor nasıl çözebilirim? Ayrıca bunu farklı bir SSD ile de denemiştim çok önceden onda Win 8.1 vardı ve aynı hatayı veriyordu...

Bilgisayarınızın sistem özellikleri düşük ise veya kablolamada kopukluk gibi sorunlar varsa olabilir.
Valla hocam pcde sıkıntı olsa hdd de aynısını yapar 4 yıldır kullanıyorum ve böyle bir sorun görmedim.
Öncelikle geçmiş olsun yanlış SSD'yi tercih ettiniz. 2. olarak donanımla ilgili sorun olabilir.
Yanlış ssd derken?

Dün itibarıyla 120GB James Donkey SSD sipariş ettim Windows 10 kurdum temiz şekilde ama düzgün kullanamıyorum mouse da dahil PC takılıyor birkaç sn sonra düzeliyor nasıl çözebilirim? Ayrıca bunu farklı bir SSD ile de denemiştim çok önceden onda Win 8.1 vardı ve aynı hatayı veriyordu...

Sorunu tespit ettim sorun Windows'ta değil ekran kartı sürücüsünde ben sürücüyü devre dışı bıraktığımda sorun düzeliyor fakat sürücüsüzde olmuyor acil çözüm.

SSD'yi yeni aldıysanız hemen iade edin. Ekran kartı içinde DDU ile sürücüyü kaldırıp WHQL sürücüyü kurun.

Geri
Yukarı