Yeni frekans GTA 6 özelleştirme tavsiyesi

@Mehmet Kağan Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Gerçek fiyat/performans ürünü olunca bir de üstüne işlerini iyi yapan satıcıya denk gelmek baya bir şans gerektiriyor. 😄 Normalde kasayı seçtiğimizde bilgilendirmeleri lazım. Bir de ucuz sattıkları için baya yoğunlar. Gerçi diğer hazır sistem satıcıları da yoğundur. Bu kriz ortamında bu ürünlerin bu kadar çok satıldığını tahmin etmezdim.

Sizin aldığınız kablonun linkini atarsanız ben de Teknosa/Vatan'dan bir benzerini alayım da gelince sıkıntı çekmeyeyim. Sizin kasa da Lian Li 205 Mesh'ti değil mi?

Düzenleme: Benim eski HP yazıcının güç kablosunu buldum. CH231 250V 10~16A 1.5m
Önce bunu deneyeceğim olmazsa bir 100 lira daha bayılacağız. 🙂
Kabloların fiyatları bile uçmuş.

@yigitshady Benimki henüz ulaşmadı.

Son düzenleme:
@GamingX Hocam internetten satın almadım ben o yüzden link atamıyorum :) Üstünde i-sheng is-14 10a 250v yazıyor. HP yazıcınızın kablosunun değerleri iyi duruyor çalıştıracaktır. Ben daha deneyemedim işte olmam sebebiyle. Akşam deneyebileceğim.

Bu arada hiç 3 fanlı ekran kartı kullanmamıştım. Maşallah bayağı bir büyük geldi gözüme :)

@Mehmet Kağan Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın. İnşallah sorunlu parçası falan yoktur.

Bu arada kargoyu nasıl teslim aldınız, bir koli kasa, bir koli de parçaların kutuları olacak şekilde 2 koli olarak mı? Koliler ağır mıydı? Kargo bilgilerinde 45 desi/kg yazıyor ama, ben de şubeden almayı düşünüyorum. Bütün parçaların kendi kutularını göndermişler mi?

Sürat kargo dağıtımı ertesi güne bırakmıştı ama bana yakın bir şubede tutuyordu. Gidip şubeden teslim aldım. Bilgisayar kasası kutusunun içine toplanmış haliyle kasayı yerleştirmişler. Üstüne de ekran kartı, anakart, ve işlemcinin boş kutusunu koymuşlar. Daha sonra streçle sarmışlar. Anakart kutusunun içinde ram ve ssd'nin boş kutuları vardı. Ben çok yeterli buldum, korunaklıydı paketleme. Taşıyamayacağımı anlayınca araçla gidip aldım ben. Mesafe uzunsa zorlar hocam. Tabiki 45 kilo değil bu arada. Benimkinde de 35 yazıyordu Corsair kasa için. O kadar ağır değil ama.

Hepimize hayırlı olsun inşallah. Olumlu olumsuz deneyimlerimizi paylaşmaya devam edelim.

Sürat kargo dağıtımı ertesi güne bırakmıştı ama bana yakın bir şubede tutuyordu. Gidip şubeden teslim aldım. Bilgisayar kasası kutusunun içine toplanmış haliyle kasayı yerleştirmişler. Üstüne de ekran kartı, anakart, ve işlemcinin boş kutusunu koymuşlar. Daha sonra streçle sarmışlar. Anakart kutusunun içinde ram ve ssd'nin boş kutuları vardı. Ben çok yeterli buldum, korunaklıydı paketleme. Taşıyamayacağımı anlayınca araçla gidip aldım ben. Mesafe uzunsa zorlar hocam. Tabiki 45 kilo değil bu arada. Benimkinde de 35 yazıyordu Corsair kasa için. O kadar ağır değil ama.

Hepimize hayırlı olsun inşallah. Olumlu olumsuz deneyimlerimizi paylaşmaya devam edelim.
Bir YouTube kanalı var pc toplayan. O kanalın Discord'undan mesaj atıyorlar sistemle ilgili. Bu sistemin ekran kartı yani 3070 ti eagle testlerde 96 ve 106 dereceleri görüyor. Birkaç kişi üstelik tek kişi de değil. Test ettiniz mi hocam uyarayım dedim. Mağdur olmayın.

Bir YouTube kanalı var pc toplayan. O kanalın Discord'undan mesaj atıyorlar sistemle ilgili. Bu sistemin ekran kartı yani 3070 ti eagle testlerde 96 ve 106 dereceleri görüyor. Birkaç kişi üstelik tek kişi de değil. Test ettiniz mi hocam uyarayım dedim. Mağdur olmayın.
Bu konuda @tolsdoyevski şöyle bir bilgilendirme yaptı.

Hocam genel olarak memnun musunuz? Yoksa sizce şu>> sistemi mi almamı tavsiye edersiniz?
3 bin liraya yakın fark oluyor. Eğer bütçeniz varsa, Gaming'in parçaları biraz daha kaliteli bunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca Gigabyte'ın 3070 TI kartında ısınma sorunuyla karşılaşanlar oldu. Ancak Gaming.gen.tr'nin işleyişini bilemiyorum, şikayet edenler de olmuştu. Bir de i5-12400F, R5 5600'den biraz daha iyi.

3 bin liraya yakın fark oluyor. Eğer bütçeniz varsa, Gaming'in parçaları biraz daha kaliteli bunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca Gigabyte'ın 3070 TI kartında ısınma sorunuyla karşılaşanlar oldu. Ancak Gaming.gen.tr'nin işleyişini bilemiyorum, şikayet edenler de olmuştu. Bir de i5-12400F, R5 5600'den biraz daha iyi.

En son fiyatlarla aralarında 500 lira falan fark var sanırım.

Geri
Yukarı