Yeni gelen PS4 Plus Extra nasıl olmuş?

ArdaDnz

Decapat
Daha fazla  
Ben beğendim açıkçası RDR2, Far Cry 4 NBA 2K22, Spider-Man serileri ve bir sürü kaliteli oyun var eski kazık sistemden daha iyi bu kesinlikle.

Dosya Ekleri

• IMG_20220623_102106.jpg
    IMG_20220623_102106.jpg
    192 KB · Görüntüleme: 53
Xbox mu PS mi diye yazan tüm konularda herkes Game Pass'den dolayı Xbox tavsiye diyordu ben PS5'i 7800 lira ya aldım şimdi herkes Xbox'u satıp PS'ye dönmeye çalışacak.
Game Pass Game Pass diyen arkadaşları bekliyorum bu konuya.

Xbox mu PS mi diye yazan tüm konularda herkes Game Pass'den dolayı Xbox tavsiye diyordu ben PS5'i 7800 lira ya aldım şimdi herkes Xbox'u satıp PS'ye dönmeye çalışacak.
Geldim. Servis tırt. PS için hiç yoktan iyidir tabiki, iyi oldu halihazırda PS sahipleri için. Fakat kimse bunun için Xbox satıp da PS geçmez, kendinizi kandırmayın.

Daha servis Türkiye'de açılmadan ayrılan oyunlar var. Evil Genius 2 gibi. Hatta Sony haber verme gereği dahi duymadı bu oyunu kaldırırken.

Sistem içinde güzel exc. oyunlar var ki bunların sayısı 10 civarı.

Üçüncü parti yapımlarda kesinlikle Game Pass kalitesinde değil.

Day one release yok. Kendi oyunlarını geçtim üçüncü parti oyunlar açısından da bunu çok yapabileceklerini sanmıyorum.

Gelen oyunların kalış süresi çok kısa. RDR2 Eylül'de ayrılıyor mesela. Ağustosta NBA 2K22 gidiyor, Shadow Warrior 3, 5 Temmuz'da ayrılıyor.

Streaming servisi/PS Now yok. Geriye uyumluluk yok.

Şu sistemin abonelik tabanlı olması dışında kalite olarak GP ile yarışacak mecali yok. Yurtdışı kullanıcıları, kendilerinde streaming olmasına rağmen bunu kabul ediyor da, siz hangi yönlerden GP'den daha üstün olduğuna, insanların Xbox satıp PS'e geçeceğine vardınız acaba? GoW, Uncharted, Spider-man oynadık, ee sonra? Bazen gerçekten abartıyorsunuz.

Xbox SS var. 7 ay sonra bu PS sistemi çıkmasına rağmen PlayStation 5 alabilirim. Ama Series X alacağım. FPS Boost, geriye uyumluluk ve daha güçlü olmasından dolayı. İki üç exclusive için alamam PS5 oguzsasi abimin dediği gibi.

PS5'te PS4 oyunlarını 120FPS oynamak neredeyse imkansız çünkü öyle bir seçenek yok. Xbox yeni nesilde çoğu Xbox One oyunlarında 120FPS seçeneği sunuyor bunun için bile alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı