Yeni Gmail adresi ismi nasıl olmalı?

PlusBey

Decapat
Daha fazla  
Merhaba

Yakın zamanda yeni bir mail açma kararı aldım eski hesabımı 8 yaşımdayken oluşturduğum için çok kötüydü. Ondan dolaylı yeni hesap açmak istiyorum fakat tüm düz mailler alınmış. Kendime nasıl düz bir mail alabilirim kendi ismimle? Bunun bir metodu var mı sayı vesaire eklemeden?

Merhaba

Yakın zamanda yeni bir mail açma kararı aldım eski hesabımı 8 yaşımdayken oluşturduğum için çok kötüydü. Ondan dolaylı yeni hesap açmak istiyorum fakat tüm düz mailler alınmış. Kendime nasıl düz bir mail alabilirim kendi ismimle? Bunun bir metodu var mı sayı vesaire eklemeden?
Gmail değilde domain ile yapabilirsin.

Merhaba.

Dostum cidden fazla mailin varsa git domain al aylık Max 10-20 arası ödüyorsun artık bu devirde 10 TL bile para değil yani.

Domain almak istemiyorum zaten o yüzden böyle bir konu açtım domain almadan bir metodu var mı diye.

Farklı mail siteleri kullan illa onu kullanacaksın diye bir şey yok git Yahoo kullan Yahoo mailini de Outlook. Veya gmailinden giriş yap kolay kullanım Gmail üzerinden Yahoo hesabını kullanırsın.

Geri
Yukarı