Yeni gözlüğe alışamadım

Eğer numarada fazla sıçrama olduysa normaldir.

Hocam mesela gözlüğü cikariyorum nesneler daha yakın gözüküyor gözlüğü takıyorum daha uzak görünüyor ve bu beni aşırı rahatsız ediyor, beni rahatsız eden bir şey daha evin etrafında dolaşırken mesela sağ sola dönerken tuhaf hissettiriyor. Yarın optiğe gideceğim olmadı doktoruma tekrar gideceğim pazartesi günü.

Eğer numarada fazla sıçrama olduysa normaldir.

Acaba gittiğim optik yanlış mı ayarladı? Ya da ben göz doktorunda yanlış bir seçim yaptım da böyle bir şey yaşıyorum.

Bazen başım dönüyor.

Son düzenleme:
Acaba gittiğim optik yanlış mı ayarladı? Ya da ben göz doktorunda yanlış bir seçim yaptım da böyle bir şey yaşıyorum.
Optikçinin yanlış anlaması biraz zor. Çünkü ona verdiğiniz değerlerden ayarlama yapıyor. Göz doktorunda yanlış numara verilme ihtimali var ama öyle çok büyük farklar oynamaz arada. Eğer birkaç hafta içinde şikayetleriniz gitmezse doktora başvurabilirsiniz.

Umarım hocam umarım çok rahatsız ediyor beni bu durum. Sizde benim yaşadıklarımı yaşadınız mı? @Scott Cawthon

Merak etme neredeyse 2014 de sağ gözüm bozuldu o zamandan beri de kullanıyorum ha evet ilk taktığım zaman ya da değiştirdiğim zaman bende de hafif baş dönmesi yapıyordu sonradan alışınca hiçbir şey kalmıyor.

Geri
Yukarı